Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

My obssesion.

#1
Pun si eu cateva poze facute vara asta. anunt de pe acum,obsesia mea sunt trandafirii si pozele abstracte.
Fail 2
Nu mai stiu de ce am facut poza asta.
Trandafir dupa ploaie
[Imagine: in7bfb.jpg]
:chuu: Ma vrei? Vin-o sa ma iei! :chuu:
Fiction Blog

#2
Nu stiu ce am avut in seara aia. M-au hipnotozat picaturile de ploaie de pe petale. 21 Cred! Sper!
Dupa ploaie
Muguras dragalas.
Mugure
[Imagine: in7bfb.jpg]
:chuu: Ma vrei? Vin-o sa ma iei! :chuu:
Fiction Blog

#3
Buna, um, am vazut ca iti place intr-adevar sa fotografiezi trandafir, daaar... nu prea e admirat acest lucru in ultima vreme, doar daca nu e ceva foarte artistic si expresiv. Vad ca aparatul tau scoate pozele la o calitate buna, deci ai putea sa profiti de asta pentru o fotografia ceva mai... um, interesant decat simpli trandafiri. Nu mi-o lua in nume de rau, dar pana acum fotografiile puse nu prea atrag in vreun fel privitorul, astfel de fotografii le gasesti peste tot pe internet. :3 A, si ai putea cauta niste sfaturi pe internet legate de unghiurile din care ai putea fotografia ceva ca sa ai un rezultat mai reusit si tot felul de chestiute care ajuta.
Bafta in continuare. hug
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#4
Hei.
Umm prima poza imi place cel mai mult, desi culoarea trandafirului este "manjita" de umbre, rosul sangeriu tot isi face aparitia, la fel si verdele frunzelor.
A doua e putin ciudata ._. si umm nu prea ma atrage fiindca nu imi inspira nici u sentiment.
A treia umm, unghiul nu este prea bun, trebuia sa faci poza mai de jos, fiindca trandafirul este lasat si nu arata foarte estetic.
hug
Pe aici a trecut micuta
Turta Dulce secret




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)