Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

AFA 2012 ( Anime Festival Asia)

#1
Am aflat de el vazant prescurtarea "AFA" in review-urile unui cosplay-er si ma facut curios sa vad despre ce e vorba. Cum credeti ca arata un festival ce se numeste" anime festival asia" ?
Asta m-am intrebat si eu asa ca m-am pus pe cautat. Siiii am gasit asta:



Cum suntem la sectiunea cosplay o sa incep cu: Cosplay-uri ramdom:
DAY1:


ttp://www.youtube.com/watch?v=B6WF-ZfdPfU&list=UUn-FK2YNj3XIOptB1yvS0zg&index=5&feature=plcp
DAY2:
ttp://www.youtube.com/watch?v=Ta8P_c8poiU&list=UUn-FK2YNj3XIOptB1yvS0zg&index=4&feature=plcp
ttp://www.youtube.com/watch?v=u3JplWBKyWI&list=UUn-FK2YNj3XIOptB1yvS0zg&index=3&feature=plcp

Stiu ca tot ce fac e decat sa prezint video-uri si pana la urma asta o sa continui sa fac, so video from random users: (care contin cosplay desigur)

ttp://www.youtube.com/watch?v=g5yyNh1-trg&feature=related
ttp://www.youtube.com/watch?v=wDfTQTifJHU&feature=related

Ca sa fiu si unmpic spam alt random video la ce e pe acolo inafara de cosplay:

ttp://www.youtube.com/watch?v=aVUSnqr1gAY&feature=related
Some official video:

ttp://www.youtube.com/watch?v=ewcBkgrjtms&list=FLxkwqXzdFKFzQZVnF4UQQhA&index=3&feature=plcp
ttp://www.youtube.com/watch?v=BfwnIOanDjg&feature=BFa&list=FLxkwqXzdFKFzQZVnF4UQQhA


Little part of contest:

ttp://www.youtube.com/watch?v=13sF3yT-rzA&feature=BFa&list=FLxkwqXzdFKFzQZVnF4UQQhA

Locatia e destul de impresionanta,dar la ce industrie in domeniu au nu ma mira. Am vazut chestii destul de misto din materiale asa ca tin doar sa informez lumea.
So mother of cosplay asia here they are,enjoy!
!Pentru restul linkurilor copiati adresa in browser si puneti un 'h' la inceput deoarece nu am putut creea threadul punand link-urile.
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#2
Am auzit AFA de cam 3 ani si ceva. Din cate imi amintesc si sper sa nu ma insel parca au luat nastere in acelasi an cu NIJIKON.
Oricum ei s-au extins foarte repede (nu ne punem cu tarile bogate)



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Festival Otaku Cosplay Elly 0 3.170 21-04-2012, 12:07 AM
Ultimul răspuns: Elly


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)