Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

East Euro Comic Con

#31
[quote='Azazel' pid='252271' dateline='1364668116']
Organizare destul de buna, adica ma speriasem pe la 11:30 cand am venit si am vazut atati afara dar a mers bine si destul de rapid.


Tu vb serios !? Eu am venit la 9 (din Pitesti) si la 10 m am asezat la coada si am intrat pe la 12 si ceva... deci ?


Vedeti ca am aruncat un bilet la acces general intr o cutie de gunoi verde. In parcarea din stanga.

#32
Se exagereaza putin si sunt total de acord cu ce a spus @MajinCloud

A fost prima editie si a fost Comic Con, nu Otaku sau Niji, adica nu doar anime/manga style + au venit si actori and stuff, era normal sa fie atata lume. Sa zicem ca a fost greseala lor ca au vandut atatea bilete, dar stiti ca nici cu toate biletele vandute tot nu isi acopera costurile? Sau abia le acopera. Au vandut pentru capacitate maxima, cat puteau sa traga de bani.
Eu azi nu m-am dus si pun pariu ca este mult mai ok, ca multi s-au inghesuit la prima zi.

Da, nu m-a dat pe spate, dar pe mine nu m-a dat nimic pe spate, pentru ca nu sunt genul sa ma implic la cosplay, jocuri, chestii, deci nu pot spune mare lucru. Am apreciat sa vad ca existau comics, din pacate nu aveam buget pentru ce voiam si nici nu puteam sa vad mare lucru, cea mai mare inghesuiala era acolo, ugh.
Sper sa-l tina si la anul intr-o alta locatie, unde sa existe aer si nu miros de transpiratie, iar eu sa am mai multi bani.

Mi-am luat si eu asta. Ca tot voiam ceva de la Marvel si auzisem de bine de aceste numere. Mai gasisem un book, dar era 70 de lei si..uhm. Mi-am luat si Harap Alb primele 2 numere, in sfarsit ma pot apuca de citit.

Totusi, speram sa scrie aici cineva care s-a dus si la panels, adica la sesiunea de autografe si poze.
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]

#33
Pfff, am fost si eu a 2-a zi ... am plecat de la 9 ca la 10 sa fiu acolo si am stat 12 ore 21 A fost super tare, am stat mai mult pe la sectiunea de gaming eu fiind fan al jocului League Of Legends. Am participat la diverse concursuri de LOL, am vizionat si campionatul care s-a terminat la 10 seara, cam mare inghesuiala de la 10 dimineata pana pe la 6-7 cand a inceput sa se mai elibereze ... in fine multi oameni, caldura mare, ighesuiala mare, mirosuri multe care mai de care mai neplacute 21 dar in rest a fost ok, a meritat sa vin mai ales pentru campionat si pentru chestiile castigate de la participarea la diverse concursuri de league of legends, m-am scos de 20Euro in Riot Points de 4 ori mai mult decat a costat biletul, a fost o zi minunata cu bune si cu rele si da, voi merge garantat si la urmatorul, tot asa doar pentru sectiunea de gaming si tot ce mai e legat de gaming pe acolo. Finala de LoL a fost uimitoare, era sala full 21 se impingeau oamenii sa intre, fiecare statea pe unde apuca nici nu aveai loc sa respiri dar s-a meritat 100%, pacat ca a durat pana la 11 21 eu la 10 deja plecasem de acolo. A fost foarte frumos evenimentul 10
[Imagine: i1UaYaJ.jpg]
Humans, puzzles.

#34
"The more, impatient we are, the more mistakes we'll make" - Kurama

[Imagine: tumblr_mdft2ajCXy1rvbjx3o1_500.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  East European Comic Con 2022 Miauti 0 804 07-07-2022, 10:13 AM
Ultimul răspuns: Miauti
  East Europe Comic Con 2016 Miauti 1 18.311 10-05-2016, 10:50 PM
Ultimul răspuns: Miauti
  East European Comic Con Miauti 9 6.232 21-03-2015, 03:26 PM
Ultimul răspuns: Sushiiushii
  Ice Comic Con Miauti 1 3.529 11-11-2014, 12:31 PM
Ultimul răspuns: Miauti
  East European Comic Con Miauti 20 12.961 13-05-2014, 07:32 PM
Ultimul răspuns: DreamGirl


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)