Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Harap Alb

#8
Am cumparat noul numar miercuri dimineata in drum spre scoala si l-am citit prin ora de filosofie; am vrut sa postez imediat ce-am ajuns acasa, dar n-am prea avut timp si abia acum mi-am amintit.

Bun. Ma bucur ca au terminat in sfarsit cu adaptarea basmului propriu-zis si ca dr-acum incolo de vor oferi ceva nou si original (da, eu am incredere ca vor face asta). Mi-a placut ultimul numar, m-a tinut captivata pana am terminat sa-l citesc, apoi l-am mai frunzarit o data, ca la final sa-mi dau seama ca numarul 5 apare abia prin iunie si sa ma deprim. Sunt nerabdatoare sa aflu care este planul Imparatului Rosu, cine-s dubiosii care s-au jucat de-a ritualul voodoo cu cadavrul lui Moroianu si cum si in ce imprejurari isi va folosi Stefan noua putere . De povestea lui Haiganu nu m-a incantat in mod special, asta pentru ca nu mi s-a parut ca a fost abordata cum trebuie. Ar fi fost frumos sa o mai fi dezvoltat nitel, dar avand o limita de pagini banuiesc ca nu s-ar fi putut. Oh well, too bad.

Mi-a placut pagina speciala. A fost prima data cand am vazut asa ceva pus in practica si a fost o schimbare binevenita. La mai multe. m/

Ceea ce m-a incantat cel mai mult de cand mi-am cumparat numarul nou e faptul ca am corupt cateva colege sa se apuce si ele de citit, colege care nu-s neaparat fane comic books. M-au rugat sa le aduc numerele anterioare si in pauze se certau pe ele, care sa citeasca prima. Nu m-as mira sa si le comande si ele si sa le vad fluturandu-mi-le prin fata.
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~



Răspunsuri în acest subiect
Harap Alb - de Miauti - 29-10-2012, 01:40 PM
RE: Harap Alb - de Agrona - 12-03-2013, 12:49 AM
RE: Harap Alb - de Soda - 13-03-2013, 02:38 PM
RE: Harap Alb - de Miauti - 18-03-2013, 12:01 AM
RE: Harap Alb - de Soda - 18-03-2013, 01:46 AM
RE: Harap Alb - de Batsy - 31-03-2013, 03:36 PM
RE: Harap Alb - de Batsy - 16-04-2013, 05:11 PM
RE: Harap Alb - de Agrona - 20-04-2013, 06:00 PM
RE: Harap Alb - de Batsy - 17-06-2013, 08:04 PM
RE: Harap Alb - de Agrona - 17-06-2013, 10:42 PM
RE: Harap Alb - de MajinCloud - 12-07-2013, 03:46 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)