Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Harap Alb

#4
@Soda
Citat:Inainte de toate, tin sa zic ca nu stiu ce cauta Harap-Alb Continua la manga [ e o zona de comics undeva mai jos, just saying]. Aaaanyway.

Comic book si manga inseamna banda desenata, doar ca una e banda desenata romaneasca (vorbesc de Harap alb continua) si banda desenata japoneza. Si am adugat in aceasta sectiune deorece nimeni nu citeste comics book sau daca citesc.... Pe scurt nu are rost sa se mai creeze o sectiune speciala.
In al doilea rand postarea a fost facuta ca pe un anunt la noutate si un review ca fanii de pe acest forum sa stie de la bun inceput cu ce vine aceasta revista.

Citat:Tin sa-l anunt si pe @DreamsKeeper ca nu doar la noi se practica publicitatea in paginile benzilor desenate, si sincer, nu vad nicio problema cu asta. Mai ales ca, cel putin la noi, nu cred ca sunt foarte multi cumparatori si trebuie sa scoata si ei un ban de undeva.

Ba se practica ! nu e singura revista comick book cumparata, mai am Watchmen, V for Vendetta ... si sincer sa spun nu am observat vreo reclama.

Citat:Grafic vorbind, se prezinta foarte bine, designuri surprinzator de detaliate, culori bune, all that stuff. Tin sa-l contrazic din nou pe DreamsKeeper, stilul n-are nicio treaba cu ce-a mentionat el acolo [singura asemanare pe care o vad intre Stefan si Thor e pleata blonda, plus ca mi se pare mult mai realist decat cel din WoW].

La grafica nu te contrazic.. arata bine, dar ceea ce am spus ca este asemanator cu Thor e adevarat (cauta versiunile vechi si o sa observi)
De exemplu cei de la "Avem si noi supereroi" au un comic book in care personajele sant mult mai originale decat ceea ce prezita revista de mai sus.



Răspunsuri în acest subiect
Harap Alb - de Miauti - 29-10-2012, 01:40 PM
RE: Harap Alb - de Agrona - 12-03-2013, 12:49 AM
RE: Harap Alb - de Soda - 13-03-2013, 02:38 PM
RE: Harap Alb - de Miauti - 18-03-2013, 12:01 AM
RE: Harap Alb - de Soda - 18-03-2013, 01:46 AM
RE: Harap Alb - de Batsy - 31-03-2013, 03:36 PM
RE: Harap Alb - de Batsy - 16-04-2013, 05:11 PM
RE: Harap Alb - de Agrona - 20-04-2013, 06:00 PM
RE: Harap Alb - de Batsy - 17-06-2013, 08:04 PM
RE: Harap Alb - de Agrona - 17-06-2013, 10:42 PM
RE: Harap Alb - de MajinCloud - 12-07-2013, 03:46 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)