Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce mai jucati zilele astea?

#11
1. Dishonored. Probabil unul din cele mai entertaining jocuri din ultima vreme. Un fel de Assassin's Creed first person pe steroizi intr-un univers steampunk cu multi sobolani.

2. FarCry 3. O insula superba cu plina de surprize si randomness. Si acum ma pufneste rasul de cate ori s-a intamplat sa petrec 30 de minute pentru a-mi pregati un asediu asupra unei baze inamice, ca in ultima clipa sa apara un tigru si sa curete tot in locul meu. Nu stiu daca ma buruca sau enerca acest lucru.

3. SWTOR. zzzzumm, viummmm, pfuuumm, jiunnn,...

4. The Walking Dead. De departe cele mai bune adventure games din ultima vreme.

5. Tot ce tine de Kairosoft pe Android. Addictive games are addictive.
I laik pie... and beer... period.

#12
Hmm... Ce jocuri joc? 39 Pai in primul rand pe PC/Leptop joc chestii gen: Jade Dynasty, Perfect World, War of the Immortals, Metin2 si multe altele. Stiti voi, fleacuri 78.
Mai folosesc si console: PS2 si PSP. Pe PS2 inca incerc sa termin FFVII Dirge of Cerberus. ( I know, I know, the infinite BOSS problem <.<)
Pe PSP ( my love 8) sunt in desfasurare cu FFVII Crisis Core. Si din pacate inca nu am un card de memorie (long long story)deci a trebuit sa-l tot reiau de la capat de fiecare data cand am murit ( de vre-o 8-9 ori 78).
Si cam asta ar fi... cred 106
[Imagine: ma_bike__s_epic_by_jackroono-d4k64fi.gif]
My bike is epic, bischez b-)

#13
Ok, momentan ma joc
DMC Devil May Cry care ma lasa putin cu un gust amar ... un singul nivel mi s-a parut mai binE facut si anume cel cu Lilith, cand esti in discoteca in rest mi se pare urat jocul ca design si poveste dar trebuie sa recunosc ca are un sistem de combo si de atac foarte bun si keyboard friendly ceea ce e un plus mare si combatul este foarte cursiv, foarte bine optimizat joc.

Crysis 3 unde abia l-am inceput ... doresc sa termin intai cu devil may cry, am intrat sa vad ce grafica are mai mult ca eram curios si da, extrem de realist 4

League of Legends pe care il joc zilnic cate 5-7 ore

Si cam atat ...
[Imagine: i1UaYaJ.jpg]
Humans, puzzles.

#14
Am terminat God of War 1 si 2, luate Collection odata cu psul. De grafica n-am ce zice, numai buna pentru anii trecuti cat si pentru vremurile noastre, tinand cont ca-i pe consola and shit. Gameplay, well, gameplay; nu foarte complicat, destul de bun incat sa-mi capteze atentia. Storyline epic, motiv pentru care am si ales asta ca fiind unul dintre primele jocuri de ps pe care sa-l termin cu brio. Kratos ftw.
Ca tot aveam Darksidersul, primul, am zis sa-l termin si pe asta. Iarasi, grafica specifica, storyline genial, ideea postapocaliptica adusa impreuna cu War, un personaj bine definit, The Destroyer, toate questurile legate intre ele; m-au bagat intr-un fel in pielea personajului. Nu am aceleasi asteptari si de la al doilea, dar voi afla atunci. I'm not such a fan of Death.
Gundam; Dynasty Warriors -nu ma leg de storyline, e foarte amestecat. Faptul ca-i mp option este mult prea genial. Ador sa manuiesc Nu Gundam-ul, sau o fi doar obisnuinta mea cu skillurile sale; jocul in sine nu-i greu de stapanit, misiunile fiind simple si compacte.
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#15
Aion(marea mea dragoste) asta cand imi aduc aminte. Nu mai zic nimic despre el, nu sunt cu lvling-ul si mai mult cu pierderea timpului peacolo.

Am mai jucat Blande and Soul pe atomix (privat 1x,pe nc inca nu sa lansat). Este aproape singurul mmo-rpg de tip asiatic care imi place totusi rasa care are clasa care imi place se pot crea numai femeale si sunt cam deformate din punct de vedere grafic. Povestea e clasica, adica am ramas plictisit asa ca am jucat prea mult.

LoL-ul mi se parea o tampenie pana acum doua zile. Adica juca fratemiu si nu m-am complicat sal inteleg. Totusi lam luat acu' doua zile sa fac un 1v'1 si am observat ca ma captivat ceva. Oricum nu stiu cat o sa ma tin si de asta desi e un mod bun de pierdere a timpului.

BioShock Infinite-tu,trecut,gaseste,salveaza- nu e stilul meu,nu m-am obosit sa-l termin sau sa avansez cine stie ce...

Resident Evil 6: Good alt story cu zombalai,ceva concept grafic stresant cand mureau mortii aia. Leon campain fail. Ada and Jake champain rullz. Nu ma asteptam mult de la story povestea fiind deja expirata, sunt doar entuziast ca personajele astea sunt puse din nou intr-un joc. Final-bosii destui de usori-medii.
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#16
"The more, impatient we are, the more mistakes we'll make" - Kurama

[Imagine: tumblr_mdft2ajCXy1rvbjx3o1_500.gif]

#17
Age of Wushu ftw!!!11 which is not that good... zummm, zummm.... I can play with the characters' eyebrows *laughs* Anyway, for a MMO is acceptable; si oarecum diferit fata de ce am jucat pana acum.

Dota2 din cand in cand. Mai nou cu tot campionatul LOL nu prea am avut cu cine sa joc; si acum nu mai am eu timp errm.
" I see humans but no humanity "

#18
CS-de ce?Urahaha because is awesome
Sims 4 -Yummy
Maincraft- ne strangem 6-7 oameni si jucam 4
[Imagine: wqymg0.jpg]

#19
Doamne ... tocmai ce am terminat BIOSHOCK INFINITE ... MOST MIND FUCKING EVER ENDING, o sa ramai cu gura cascata si cu creierul inghetat ... e un must play ...
Acum urmeaza sa ma apuc de crysis 3 sa il termin si pe ala, vad ce e de capul lui ca poveste 4
[Imagine: i1UaYaJ.jpg]
Humans, puzzles.

#20
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)