Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Nijikon 2012

#21
As dori sa vad o poza cu posterul cu semnaturi. Poate Flaw o sa l posteaze ?

#22
Stiti ce a lipsit mereu la nijikon ?
O zona pentru poze. Nu puteai face la un cosplay o poza BUNA ca treceau toti oamenii prin fata si prin spatele 'modelului', Nu s-au gandit un pic sa puna o plansa alb / neagra in incinta pt a face poze de nota 10.
Desigur au fost unii destepti care s-au dus la etaj la mica scena unde era hosclubul.

#23
(03-11-2012, 10:35 PM)Flaw A scris: Puteti gasi niste prime poze de la Nijikon pe pagina noastra de Facebook.

Printre oamenii care au trecut azi pe la noi se numara Irukandji, Deea4Helen, Zero, MajinCloud, Dreamskeeper, Cicudaf si Loli (care ne-au lasat niste snacks-uri, pe care o sa le folosim maine la concursul de Worms, pe post de premii 4 si carora le multumesc cu aceasta ocazie) si multe alte persoane al caror nume se regaseste pe condica de prezenta, pe care o voi poza si posta maine.

La stand am fost eu, Tan, Dawn, Shiva si JavaLeen iar maine ne vom regasi probabil in acelasi format 21

Va asteptam!


Scuza-ma, Bogdan, eu sunt Luli, cu u. 21 Eventual, trece-ma Corina or something similar, ma stie lumea, especially because you mentioned "cicudaf". Am vrut sa-ti spun de mult, dar... Nevermind. Si merci mult pentru dracia aia pe care mi-o dadusi cu AnimeZup, I had fun there.
Ai facut treaba buna cu standul, honestly.

And, yeah, aceasta este postul meu intarziat, la o luna dupa eveniment. Sorry for that. >.<
Edmond: [pauses, remembering what Fernand said when he asked why he betrayed him] It's complicated. Let's just say it's vengeance for the life that you stole from me.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)