Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Nijikon 2012

#11
Puteti gasi niste prime poze de la Nijikon pe pagina noastra de Facebook.

Printre oamenii care au trecut azi pe la noi se numara Irukandji, Deea4Helen, Zero, MajinCloud, Dreamskeeper, Cicudaf si Loli (care ne-au lasat niste snacks-uri, pe care o sa le folosim maine la concursul de Worms, pe post de premii 4 si carora le multumesc cu aceasta ocazie) si multe alte persoane al caror nume se regaseste pe condica de prezenta, pe care o voi poza si posta maine.

La stand am fost eu, Tan, Dawn, Shiva si JavaLeen iar maine ne vom regasi probabil in acelasi format 21

Va asteptam!

#12
fusai si eu, evident. Tot ce pot spune - sper ca v-a placut concertul, in ciuda... ehm... *hides* Nu prea pot sa imi dau cu parerea asupra zilei de azi fiindca am stat mai mult la scena. Sunt totusi curios ce s-a facut de host club, am auzit de la cineva ca era coada kilometrica.
"I decided to always have as much fun as I can. That way, I'll be happy with my life no matter when I die."

#13
(03-11-2012, 11:32 PM)Mamo-chan A scris: Sunt totusi curios ce s-a facut de host club, am auzit de la cineva ca era coada kilometrica.

Nici nu l-am gasit... poate o sa il gasesc azi ^ ^
Oricum, prima zi a fost distractiva, chiar daca mare parte am stat prin culise, dar m-am distrat si pe acolo. Sper sa ma intalnesc cu mai multe persoane de pe zup azi, nu doar Tan .____."
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#14
Am fost si eu ieri si m-am distrat. Am fost si pe la stand, m-am intalnit cu Shiva. Flaw, tu erai ocupat si nu am vrut sa te deranjez ^^" Ti-am facut niste instante 19 Muhahaha! Mi-am lasat si numele acolo (Rain) si am fost in sala. Am stat de la AMVs pana la Cosplay dupa am plecat. M-am mai fatait eu pe la etajul unu si parter, dar nu mi-am luat decat o pereche de manusi cuuute :3 ^^.

#15
(03-11-2012, 10:35 PM)Flaw A scris: Printre oamenii care au trecut azi pe la noi se numara Irukandji, Deea4Helen, Zero, MajinCloud, Dreamskeeper, Cicudaf si Loli (care ne-au lasat niste snacks-uri, pe care o sa le folosim maine la concursul de Worms, pe post de premii 4 si carora le multumesc cu aceasta ocazie) si multe alte persoane al caror nume se regaseste pe condica de prezenta, pe care o voi poza si posta maine.

La stand am fost eu, Tan, Dawn, Shiva si JavaLeen iar maine ne vom regasi probabil in acelasi format 21

Va asteptam!


Bah o cafea sa dai si tu 2 am venit dupa meleaguri si sa nu primesc nimic 10 Ce gazda esti tu ?

#16
Am sa revin cu detalii mai tarziu, momentan pu doar pozele: poze nijikon 2012
[Imagine: Anime_Vector_Signature_by_iNegacion.jpg]

#17
(05-11-2012, 12:49 AM)mariska A scris: Am sa revin cu detalii mai tarziu, momentan pu doar pozele: poze nijikon 2012


Hello there 'Aly' 24
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#18
Hey Smile am fost si eu la Niji si m-am semnat cu MaDu vreau sa va spun ca la host club o fost o coada -.-.Am ramas si eu dar la sfarsit cand numai erau multe fete am ramas singura si vazand ca ramasesem singura si c eram cea mai mica ca varsta am preferat sa renunt.Am fost doar in prima zi.

#19
Era ceva gratis la host club cumva? *retoric question*
Ziua a 2-a a fost geniala din punct de vedere a activitatilor, cosplay destul de dragut si am avut ce face.
Prima zi a fost ok, cei drept mai chill decat a 2-a.
Nam gasit ce figurine vroiam dammm -.-"
*n-am dat cu subsemnatu,my bad*
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#20
Si eu am ajuns sambata. A fost genial.
Am facut o pasiune uriasa pentru Lina Lau. Juriul de la concursul de cosplay era chiar langa grupul cu care eram, si Lina era la un scaun departare de mine.
Si mi-a semnat Cosplay Gen 3.

A fost super amuzant, am impartit free hugs - poveste lunga si amuzanta, mi-am cheltuit banii pe ce mi-a dorit inimioara.
Mi-a placut la nebunie. M-am distrat, m-am vazut cu o gramadă de otaci, am urlat în sinea mea la cosplay-urile geniale şi mi-am facut noi prieteni.
LA Host Club nu am mai ajuns. Am stat la coada, care da, era kilometrica si se misca incredibil de greu -.-
Concertul Vocaloid mi s-a parut mai bun ca cel de la Otaku.

M-am semnat cu Miss Phantomhive ^^ Şi Shiva a fost super draguta sa-mi semneze si posterul cu Zuppy. Yee

Eu m-am simtit super bine, desi am ajuns doar o zi. Lume faina, foarte prietenoasa si totul foarte ok. Mi-a placut la nebunie :X
She's wiskey in a teacup.






Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)