Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Concurs de Proza Fantastica - Rezultate

#1
Stiu ca am venit cam tarziu, dar avand in vedere intarzierile initiale din partea candidatilor si cel ce au votat, ma gandesc ca acele cateva zile au fost asa... victime colaterale.

Revenind, clasificarea sta cam asa (in momentul in care imi dau seama cui ii apartin unele lucrari):

Birth - Cyber - 4+8+5+8+3= 28
O privire! - MiraA - 2+7+3+6+2= 21
Angelique - Nayoi - 1+7+3+7+2=20
Victor Rousseau - Cherie - 5+9+4+9+5=32
Un final - Nya - 3+7+0+7+1=18
Departe de bine sau rau - Niska -
The Lady of Adavan - DiZ - 4+10+10+5+5=34
Departe de bine sau rau - Niska - 3+6+1+2+7=19

Felicitari tuturor!

Dupa clasamentul de mai sus, premiile stau asa:

Premiul I: DiZ - 34 de puncte - felicitari Dizule *hugs*, astept detaliile tale si cartea/cartile aleasa/alese printr-un PM
Premiul II: Cherie - 32 de puncte - Volumul 2 din Nana, iti astept detaliile prin PM *hugs* si il rog pe Cyber de asemenea sa ia legatura cu ea si sa ii trimita cartea promisa
Premiul III: Cyber - 28 de puncte - Snuff sau Thief of time de Terry Pratchett

Acestea fiind zise, daca vreti sa adaugati ceva nelamuriri sau nemultumiri las threadul deschis.

Medaliile le dau in seara aceasta!

Si bineinteles, sa incepem sa ne gandim la viitoarea editie!
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#2
O rog pe Cherie sa-mi dea un PM cu datele de contact si cartea care si-o doreste din cele doua pe care le-am pus la bataie.

Felicitari tuturor ce au participat si felicitari castigatoarelor noastre.
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.

#3
Congrats, DiZ, Diana and Cyber! Va meritati pe deplin locurile. Si felicitari si celorlalti din partea mea ca au avut initiativa de a se inscrie si-a-ncerca sa realizeze cat mai bine cu putinta.

Viitoarea editie? Sounds interesting. :P

#4
Felicitari Andreea, nu m-am indoit de tine nicio clipa.
Diana, felicitari si tie, nu ma asteptam ^^
Claudiu, pe tine lasa ca te felicita Andreea.

Noua editie cu votare pana in martie,da? :D
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#5
@Syryus, adicaaaaaaa ? Sper ca te-am surprins totusi intr-un mod placut :)). Cyber (primeste felicitarile mele), Dai, va trimit datele mele cand am sa ajung acasa, momentan sunt la ore. Btw, Cyber, eu sunt din Bucuresti :-?. DiZ, congraaats. Felicitarile mele si celorlati participanti pentru curaj si efortul depus.

#6
Felicitari tuturor concurentilor, dar mai ales castigatorilor. Va meritati pe deplin locurile. O noua editie chiar suna bine, logic, cu o alta tema. Sper totusi sa fie ok si sa nu existe probleme nici cu participantii, nici cu votul.
Felicitari din nou! :)



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Concurs - Proza - Original - Discutii generale Lia 49 29.427 30-11-2012, 03:35 PM
Ultimul răspuns: Lia
  Concurs de Proza Fantastica- Zuppy Awards - Vot Lia 15 11.259 01-10-2012, 05:25 PM
Ultimul răspuns: Rain
  Concursul de Proza Fantastica - Inscriere Lia 39 15.893 26-07-2012, 04:46 PM
Ultimul răspuns: Lia
  Concurs - Proza - Original - Tema Lia 25 13.407 04-06-2012, 11:43 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Proza scurta Storymaker 24 11.585 09-03-2012, 06:37 PM
Ultimul răspuns: Storymaker
  Concursul national de proza Mihail Sadoveanu Jasmine 0 2.223 29-09-2010, 07:35 PM
Ultimul răspuns: Jasmine


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)