Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Momente "fucked up"

#1
Daca tot am creat un topic pentru momentele puternice din anime-uri, hai sa avem si unul despre momentele mai...deranjante.
Momente care v-au facut pielea maciuca, care v-au dat vise urate si intrebari neplacute, sau care pur si simplu vi le amintiti cu ceva oroare.

Discuss!
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.

#2
Acum catva timp nu stiam ce e yaoi.Am cautat diferite poze*desigur,pe dA* dar dadeau numai poze shounen-ai.Si eu credeam ca ala e yaoi.Pana cand am vrut sa ma uit la un yaoi si m-am uitat la recomandari.Prima data mi-a aparut Papa to Kiss in the Dark si Boku no Piko parca,.Si de atunci,mai ales de la Boku no Piko nu m-am mai uitat la un yaoi deoarece scenele erau..cam..nu pot descrie.M-am mai uitat doar la un yaoi.Kirepapa.Doar la shounen-ai ma uit acum.

#3
OK, cred ca e cel mai 'fucked-up' moment al seriei pentru multi. Stiu ca e din manga, dar n-am topic pt asta si animeul e intrerupt momentan.
Bleach manga, MAJOR SPOILER, so watch out.

Lupta dintre liderul quincy, Juga Bach, si capitanul primei divizii din Gotei13, Yamamoto. Da, tipul acela care distrusese un arrancar cu mainile goale, supravietuise flacarilor propriului zanpakto si multe altele de genul. Ei bine, tipul e taiat in doua de la primul atac. De parca odata cu bankaiul i-ar fi disparut orice forma de reiatsu, ar fi uitat orice tehnica de lupta, kido, shunpo, absolut tot.
Si cateva capitole mai tarziu, blut-vene-ul INCONSTIENT al lui Ichigo reuseste sa opreasca sabia lui Juga. Foarte dragut.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Momente "puternice" CyBeR 9 6.677 05-09-2012, 02:07 AM
Ultimul răspuns: MajinCloud


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)