Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

B.A.P

#1
Nu am gasit vreun topic asemanator, sper sa am si dreptate lol
[Imagine: 20120118_seoulbeats_bap.jpeg]
BAP (Best Absolute Perfect) este o trupa formata din 6 baieti din Coreea de Sud apartinand de TS Entertainment. Pe 26 Ianuarie BAP a debutat cu ''Warrior''.
Membrii: Bang Yongguk (lider, rapper), Himchan(sub-vocalist), Daehyun(vocalist principal), Youngjae (vocalist principal), Jongup(sub-vocalist, ''dance king''), Zelo(rapper, maknae)
Numele oficial al fanclubului este BABY.

Hm, tin minte ca am dat de ei prin ianuarie-februarie. Tocmai ce aparuse MV-ul de la Warrior deci dash-ul imi era plin cu gif-uri si screencaps/edituri. Gosh, i-am iubit din primele secunde! Nu mai spun ca eram intruna cu ochii pe Zelo (Choi Junhong). Hehe, nu degeaba e mah boyfriend bias. Si asa a inceput 'aventura' mea ca baby.
Cred ca melodia mea favorita este si cea mai recenta, ''Crash''. Doamne, fangirluiesc si scot sunete de balena pe moarte la aproape fiecare live o-o
[Imagine: tumblr_m8w2we1JGd1rpgt3co1_500.png]
[Imagine: tumblr_m8moi9oWXo1r8iaaao1_500.gif]
forever a baby

#2
Thank yoooou for opening this thread!
-clears her throat- Am fost fană Bang Yongguk încă de când a scos melodia cu Yoseob şi am aflat că trebuie să debuteze într-o trupă, am fost aşa fericită, şi în sfârşit au debutat! Îi stiam pe Yongguk, Zelo şi Himchan. Deci, trupa asta este minunată! Le citeam fiecare interviu, mă uitam la fiecare show care aparea cu ei. Am vazut ''Ta-dah! Its B.A.P '' şi primul meu bias a fost Daehyun dacă nu mă înşel, deoarece avea avea o aură mai...misterioasă cu masca aia pe faţă. Vreau să spun că practic mi s-a topit inima când l-am vazut pe Yongguk plângând... E aşa dragalaş. Sinceră să fiu, acum nici nu ştiu care e bias-ul meu, pentru ca baietii ăştia sunt prea minunati ca să-ţi placă doar unul! E...nu ştiu, imposibil.
Ca melodii preferate...Hmm, ador ''No Mercy'' şi ''Crash''. Sunt adorabili.
Am auzit că ar scoate un track nou, de-abia aştept!
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#3
Hehe, eu ii ascult abia de ieri. xD Am aflat de B.A.P. de la o prietena, la liceu, iar cand am ajuns
acasa le-am ascultat si vazut muzica pe youtube. Socul suprem a constat in aflarea varstei
preferatului meu, Zelo. Doar saisprezece anisoooori! E mai micut ca mine si atat de dulce!
Pima melodie pe care am ascultat-o de la ei a fost 'No Mercy' si versurile, spre uimirea mea,
deja le-am retinut in mare parte, de lucru mai am cu dansul, la care am invatat doar pe refren
si inca putin.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)