Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

you know

#11
Nu iti comentez la toate desenele, ci doar la cel cu Natsu (pentru ca la restul ai parerea mea... si doar de asta sunt interesat azi 19 ).

Da, se vede ca ai lucrat mult la proportii, nu vad niciun defect, sincer. Nu stiu de ce am ceva cu gura, totusi... mi se pare putin ciudata, dar daca tu zici ca e badass smile, atunci fie ca tine :]]. Imi plac umbrele, hasura tot, insa outline-ul de la par mi se pare putin prea accentuat. In rest, ador coloring-ul tau... e ceva in plus fata de tot ce am vazut pana acum.

Ciao!
Things i don't have:
-Money
-A f**k to give



#12
Va multumesc mult yaoi maniac si Andrei! <3 Cafelute pentru toti cafea, cafea !

Taylor Momsen

Just one, c'mon guys, I have free coffee here. :3
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#13
new stuff

Lucy Heartfilia
Minnie Mouse (a.k.a. Anime Ang)
Insane Maka

si preferatul meu, Joker.

?
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#14
You got me at free coffee.
Mdeterminated

Taylor Momsen - ochii sunt minunati, iar sprancele sunt foarte bine realizate, desi eu iti zic sa folosesti un creion cu mina moale ca sa faci genele data viitoare (eu una zic ca ar fi aratat mai bine ca in unele parti sa folosesti un creion HB).
Nu prea imi place cum este realizata Lucy, desi imi dau seama ca e 80% normal sa arate asa.
Minnie Mouse nu imi place cum este realizata, din pacate. Pozitia e ciudata si ea arata putin stramba.
Joker it's my favorite. He looks so good, damn! He is like a God in your drawing... wait, he is always a God, a bloody one!
Mopenmouth
Maka arata bine, dar incearca sa ai grija la culori la astfel de desene.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#15
Mersiii~ yaoi maniac , of course Jokey is a bloody god. <3

cheer up - how I imagine Naruto & Sakura's daughter.

me as a cartoon

teamwork chaos

Cam asta e tot momentan, sper sa va placa si astept pareri. Crazy-monkey-emoticon-164
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#16
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#17
Nanami, asta e cel mai badass panel cu ea din manga
Iubesc cum a iesit desenul asta, probabil datorita ochilor

? :3
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#18
Cat de adorabil. Uai ce imi place! Nu am sa las vreo critica sau ceva de genul, am venit doar sa admir acum si pot spune ca ma incanta asa de tare cele doua, dar cel mai mult pot spune ca ma atrage cel de-al doilea, e asa de awsome!! Sper sa mai aduci desene de genul, fiindca sunt foarte frumoase. <3

#19
You know? You re getting better!

Ah, oke, am dat un o mica-mare privire si printre lucrariile tale si observ progrese profunde.

Cel drept, primul link din ultimul tau post nu mai functioneaza, but, oh, well mai il avem pe ultimul care e awesome, awesome!

Cel drept, am vazut ca e inca o usoara rigiditate in pozitiile ?????personajelor?????, si asta se va remedia prin ceva practica si obisnuinta, and soon enough o sa ai proportii si pozitii cat mai naturale posibile.

La unele desene le faci gatul prea lung, sau poate capul prea mare, sau, ugh, maybe corpul prea alungit? Inca nu-mi pot da seama exact, dar, e chiar awesome ce faci tu pan acuma! 4

????i da, ador ultimul desen. So damn well done!

Keep working, te descurci! :3
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)