Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Seriale sau Anime
Seriale
66.67%
8 66.67%
Anime
33.33%
4 33.33%
Total 12 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Seriale vs Anime

#6
Mmm, ia te uita aici, ce diferenta. Nu ma gandeam ca intr-o zi va fi necesar sa aleg, chiar daca doar intr-un poll. Eu merg pe anime. Aceasta arta a fost prima mea dragoste, cu mult inainte sa descopar, recunosc, incredibilul univers al serialelor. Pentru ca e incredibil si trebuie sa fi un ipocrit ca sa nu realizezi asta. Am o gramada de seriale preferate, am genuri pe care aleg sa le vizionez dar mi-as dori mai degraba un buddy cu care pot sa vorbesc despre serii anime decat seriale. Am o gramada de colege si prieteni care sunt fani si nu ii invinovatesc, ba chiar deloc. E distractiv sa o iei razna cateodata si sa iti explodeze capul de la atata pasiune. Imi plac acele zile. Dar imi e mult mai greu sa gasesc un fan anime/manga pentru ca, din pacate, nu multi ii dau o sansa si daca o fac, nici ei nu au cu cine sa vorbeasca despre ele. Poate ca din cand in cand las seriile anime deoparte si ma concentrez pe seriale dar intotdeauna revin la ele. Sun fan anime cam de vreun deceniu give or take si stiu ca nu o sa se schimbe asta. Pun mai multa pasiune in ele. Ma bucur mai mult cand gasesc o serie anime buna, care sa ma fascineze. Am invatat mai mult din ele decat din seriale. Serialele sunt mai mult pentru distractie, iau anime mai in serios.

DeDal out.
[Imagine: ak8THBQ.png]




Răspunsuri în acest subiect
Seriale vs Anime - de MajinCloud - 03-08-2012, 06:41 PM
RE: Seriale vs Anime - de CyBeR - 03-08-2012, 06:54 PM
RE: Seriale vs Anime - de Agrona - 08-04-2013, 12:43 PM
RE: Seriale vs Anime - de yaoi maniac - 08-04-2013, 07:05 PM
RE: Seriale vs Anime - de Rebecka Ford - 01-01-2014, 05:34 PM
RE: Seriale vs Anime - de DeDal N. - 16-04-2014, 04:30 PM
RE: Seriale vs Anime - de Romania - 16-04-2014, 10:53 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)