Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Va mai uitati la anime?

#21

#22
Iote c-am inceput sa ma mai uit si eu la anime - pe langa One Piece -.
Dupa ce am revazut excelentul Gurren Lagann, acu ma uit la foarte idiotul Deadman Wonderland...si regret fiecare moment.
Sper ca orice as gasi dupa sa fie ceva mai bun de atat.
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.

#23
well... mda. Ma uit la anime-uri. Ca si la Lumea lui Gumball. La desene animate in general. LOL.

Pai, sunt la zi cu Dragon Ball Super. Am mai zis de ce.

Iar recent am descoperit - aproape intamplator - Baby Steps. Imi place sa urmaresc spectacolul facut de tenismeni deci... anime-ul asta mi-a atras atentia. Si pare interesant. Si destul de uman. Cel putin ce am vazut pana acum. Oarecum o lectie de viata...
[Imagine: F3GHuiy.png]
You Know Nothing
I'm such a LESBIAN! LOL
#seeuspacecowboys #seeuspacecowgirls #2071

#24
Eu ma uit de 10 ani la anime-uri si nu am de gand sa renunt. Sunt perioade in care sunt mai ocupata, dar cand am timp, nu ezit sa ma uit 4

PS: ma puteti ajuta va rog completand forumlarul de mai jos legat de Anime si Manga? Fac un studiu pentru universitate despre asa ceva si asa avea mare nevoie de raspunsurile voastre. Va multumesc 4

Formular:
https://survs.com/survey/revzl8qxj3



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  La ce anime din sezonul curent va uitati ? iulop 5 3.988 24-10-2020, 03:23 PM
Ultimul răspuns: Miauti
  La ce anime va uitati? MajinBuu 52 26.407 15-05-2016, 09:58 PM
Ultimul răspuns: Kira02
  Breakout Anime News: Nihonomaru anime&manga Database! ellymate 0 5.201 15-09-2013, 01:34 PM
Ultimul răspuns: ellymate


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)