Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cerere de Proofreading

#1
Nu stiu cati de multi de pe aici cunoasteti aceasta denumire de Proofreading. El se mai numeste si CTC, adica Controlul Tehnic de Calitate. Mai pe romaneste, de acuma inainte cine doreste ca inainte sa posteze un capitol acest sa fie verificat pentru erori de tiparire poate face o comanda pentru acest lucru si cine va fi in aceasta echipa se va ocupa de comanda lor.De asemenea, se poate face CTC si la capitolele nepostate inca. Doar specificati ca este un capitol ce va fi postat in curand si la fel, cineva din echipa se va anunta si veti discuta cum veti face sa aranjati ca CTC-ul sa primeasca capitolul.

Cum eu si Daria am zis sa refacem grupul pentru ca vrem sa readucem activitatea la Fan Fiction, uitati noul topic, la fel de usor si de placut ca cel vechi, doar ca inoit si putin imbunatatit, sa zicem asa. Totul este foarte simplu: mai jos aveti modelul de postare. Sper ca totul sa mearga mai bine acum!

Nick:
Link la fic:
Pagina din topic a capitolului/Tot ficul:
Numar capitole [pana la momentul actual]:
Sectiunea [Naruto, Yaoi/Yuri, Proza, Poezie]:
Alte date*:

*in caz ca vreti sa mai spuneti ceva sau sa cereti o anumita persoana sa va corecteze ficul.

ECHIPA:
Niska
Fiction

Cine vrea sa intre in echipa pm me.
[Imagine: dh4h3a.png]

~.~
„Nu poti cunoaste cu adevarat decat ceea ce renunti a stapani.”



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Cerere de critica Daria v2 24 29.751 12-01-2013, 07:30 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  Cerere de Critics Aly 259 115.204 01-08-2012, 11:23 AM
Ultimul răspuns: Daria v2
  Cerere de Proofreading Aly 14 10.755 04-01-2012, 07:57 PM
Ultimul răspuns: Abbeh.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)