Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Mai e comedie?

#5
Nu cred ca in cazul meu a existat vreun anime cu ecchi care sa ma amuze, deobicei nici nu prea urmaresc, poate doar Soul Eater unde erau momente cand radeam de Black Star cand o vedea accidental aproape dezbracata pe Tsubaki, avea niste expresii ale fetei prea tari. Alte anime-uri la care am ras au fost Special A, pe care l-am vazut acum vreo 2 ani, il gaseam tare amuzant, mai ales momentele dintre personajele principale (ale caror nume nu mi le amintesc acum si mi-e lene sa intru pe Wikipedia), apoi ar mai fi Kaichou wa Maid-sama, cu cateva scene care nu m-au facut sa rad, mai mult zambeam des cat l-am urmarit. 21 Altceva nu-mi amintesc sa fi fost, adica ceva care sa ma faca sa rad cu lacrimi nu am vazut pana acum, but the most annoying thing, de fiecare data cand vad la un anime gen ecchi, langa el comedie si sa zicem ca ii dam o sansa, ecchi in prostie cu personaje timide si pudice care isi arata tot, dar NIMIC amuzant, wth? I don't get what they find funny. Oricum, mi-am amintit unul, ceva cu Kaleidoscope, Ginban Kaleidoscope, unde am ras intr-una atunci cand se dadea tipa aia cu capul de tot ce apuca ca sa-l doara si pe tipul dinauntrul ei. Asta ar fi un anime care m-a facut sa rad, desi nu l-am mai terminat din pacate, dar poate dupa atatia ani il voi revedea sa vad cum se termina. Si cred ca si Skip Beat, si pe asta l-am vazut acum vreo 2 ani, m-a facut sa rad in unele scene, pacat ca nu imi mai amintesc foarte bine toate anime-urile astea, pe vremea aia urmaream multe de genul.
Anyhow, nu cred ca voi gasi vreodata anime-urile ecchi amuzante, stupide da(gen Kiddy Girl-and, f*ck de f*cking sequel to my dear KG), dar amuzante nu. Si nu ma refer la anime-urile gen Kiddy Grade, Soul Eater care au momentele lor, insa nu se bazeaza pe asta(chiar daca cunosc persoane care au urmarit Kiddy Grade doar pentru lenjeria alba a lui Eclair ._.).
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.



Răspunsuri în acest subiect
Mai e comedie? - de CyBeR - 31-07-2012, 01:52 PM
RE: Mai e comedie? - de MajinCloud - 31-07-2012, 08:43 PM
RE: Mai e comedie? - de Addeh - 31-07-2012, 08:51 PM
RE: Mai e comedie? - de Saravis - 01-08-2012, 12:15 AM
RE: Mai e comedie? - de Aggie - 01-08-2012, 09:45 AM
RE: Mai e comedie? - de CyBeR - 02-08-2012, 12:49 PM
RE: Mai e comedie? - de Saravis - 05-08-2012, 04:51 PM
RE: Mai e comedie? - de Dellz. - 14-08-2013, 12:07 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)