Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cat de important e sportul in viata voastra?

#4
(02-08-2012, 06:02 PM)Arya A scris: La o vreme prin adolescenta era destul de important, imi facea placere sa merg la orele de sport in generala, desi mai putin prin liceu pentru ca nu imi placea baschetul si atunci saream pe geam la fiecare ora cand stiam ca asta e in programa.
Eu in generala nu prea faceam orele de sport. Aveam multi colegi suciti care radeau de la orice greseala pe care o faceai la fotbal sau handbal... Si cum eu puneam la suflet mai orice, mai bine ma lipseam de orele de sport. In liceu s-au mai schimbat lucrurile. Parca imi e drag sa topai prin sala. (vorba vine).

(02-08-2012, 06:02 PM)Arya A scris: In schimb am un sport de care ma tin, si anume scuba diving, e un sport extrem si e absolut fascinant. Implica mai mult efort fizic decat ati crede.

Nu stiu cum sa fac, dar as vrea si eu sa ma apuc sportul asta. Nu l-ai laudat foarte mult, cel putin nu de fata cu mine, dar mi-a captat atentia din cauza ta. ^^



Răspunsuri în acest subiect
RE: Cat de important e sportul in viata voastra? - de Rain - 02-08-2012, 06:26 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)