Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Top actori preferati

#11
^_^ Si eu ^_^
1. Will Smith - O_O nu ai cum sa nu-l adori pe tipul asta ^_^ este asa de perfect :X
2. Martin Lawrenge - este foarte haios ^_^
3. Jim Carrey - The Mask O_O filmul este absolut superb ^_^
4. Orlando Bloom - O_O Legolas :X... ah... nu imi trebuie mai mult ^_^

>_> si cam atati actori ^^' [ cam multi O_O ]

Cele mai bune roluri
1. Will Smith - In filmul " Hitch " este genial 24 mai ales cand i se umfla fata 24 lol... mult prea tare
2. Johnny Deep - " Piratii din Caraibe " - Jack Sparrow :X... felul in care alearga este pur si simpu... genial
3. Orlando Bloom - cum am zis mai sus ^_^ Legolas si nimic mai mult :X
I'm not insulting you. I'm describing you.

#12
Ei bine actorii care joaca cel mai bine si cei preferatii sunt :
Vin Diesel -Bona de la fortele speciale -un film super
Keanu Reeves - Matrix , Neo
Johny Depp - Piratii din Caraibe
Orlando Bloom- in toate filmele lui 38 mai ales Legolas ..a fost chiar HOT atunci 38
Leonardo di Caprio -Titanic 38
Brad Pitt 38Troia 4
Daniel Radcliffe - Harry Potter (toate seriile de pana acum )
Robert Pattison -Edward Cullen, desigur 38 Vampirul vietii mele 21
Cam atat 3 Ja ne :-H

#13
Okay la mine e cam asa:

Kneau Reeves - Nu l-am vazut
[center][Imagine: ChaceCreawford.png]

What a fool! I don't know about tomorrow...[/center]

#14
ok's4
la mine sunt urmatorii4

1. Brad Pitt:X
2.Daniel Radcliffe :X
3.Robert Pattison:X:X:14Edward:X)
4.Johny Depp:X
5.Leonardo di Caprio:X
[Imagine: lexythekittysig.png]


I'll be in every beat of your heart!

#15
1.Jonny Depp - my fav, my own love :X:X: I realy love him 'cuz is hot, and verry intersting artist. Nobady's like him, Johnny is verry special for me yeah ._.
2. I tink is Orlando Bloom It's verry intersting this asrtis, plus ca imi place cum joaca in filme, chiar e foarte talentat.
Mi-a placut rorull din stapanul intelelor si piratii din caraibe.
3.Natalie Portman Nu numai ca este gemeni ca mine 8 e cool si chair foarte frumoasa. Imi palce de ea, imi plac rolulrile din V de la Vendeta si Imperiul domnului Magorium.
4.Jim Carey Omg tipu e incredibil, joaca asa de bine, razxi de mori cu el. >.> delicios verry delicious.
5.Kira Knightley - Rolul din piratii din caraibe a fost super, mi-a palcut, este elizabeth swan din piratii din caraibe. Chiar a jucat super tipa.
-

#16
Sa vedem :]
Genul masculin :
1. Orlando Bloom -

#17
Well... well...

Drake Bell- Hell ya! Mi-a placut in toate rolurile, dar mai ale in serialul Drake & Josh si in comedia Super-Hero Movie so I LOVE U, DRAKE!
Vin Diesel - Bona de la fortele speciale (posterul inca mai atarna pe usa mea 21 )
Leonardo Di Caprio - Mi-a placut cel mai mult in filmul "Cartita" (ce film... tare...)
Robert Pattison- In rolul lui Cedric din Harry Potter pentru ca nu m-am dezlipit de cartea cu Twilight ca sa merg pana la cinema sa vad filmul...
Si uitasem sa-l mentionez si pe Heath Leadger (Dumnezeu sa-l odihneasca!) pentru rolurile din Casanova , Dark Knight si Fratii Grimm

#18
Va fi foarte greu sa fac un top ptr ca am pasioneaza f mult actorii, si mai ales filmele in care joaca...

Actritsele mele preferate:X:X :
1. Jennifer Lopez
2. Angelia Jolie
3. Julia Roberts


Actorii mei preferatsi88 :
1. Johnny Depp
2. Edie Murphy
3. Sylvester Stallone


Alti actori care`mi plac: Brad Pitt, Courtney Cox, Sandra Bullok, Alyssa Milano, Michelle Pheiffer, Charlie Theron, Uma Thurman, Will Smith, Beyonce, Jennifer Garner...
destiny is for losers. it's just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.

#19
am multi......pe locul 1 ar fi Jim Carrey....pe loc 2 ar fi orlando bloom si 3 angelina jolie

#20
Hm, cum de n-am trecut pe-aici ?

David Hawlett - cele mai memorabil rol al său a fost cel din Stargate Atlantis, în care l-a interpretat pe fizicianul Rodney Meredith McKay. Deşi mi-au plăcut cam ... hai, treacă de la mine, cam toţi actorii din Atlantis şi SG-1, însă după Richard Dean Anderson, Michael Shanks şi ... hai să zic şi Christopher Judge [cu indeed-ul, kree, jaffa!-ul şi Chulak-ul lui cu tot xD] abia de te gândeai că va mai merge şi Atlantis. But no! He was aweeeeeesooomeeee! N-ai cum să nu iubeşti grandomania şi toate acele persiflări ale lui McKay! Deşi la început părea că Flanigan cu John Sheppard-ul lui cu tot va fi noul 'O'Neill' [deşi e greu, nene, să-l compari cu MacGyver - hell yesh, normal că după ce am văzut 200 de episoade cu 'sg-1-iştii' şi alte 100 cu 'atlanţii', m-am apucat de tot ce era cu nenicii din serial xD ], McKay is ză best at the end.

Jason Alexander - cel mai cunoscut rol al său este din sitcomul Seinfeld, în care l-a interpretat pe George Louis Constanza. Ce pot spune despre el ? De departe cel mai bun actor de sitcomuri ever ! End of story. Probabil că pe acelaşi loc cu el ar veni şi Michael Richards, care l-a interpretat pe Cozmo Kramer din acelaşi sitcom, Seinfeld. Seinfeld şi Elaine mai erau cum mai erau, dar când intrau ăştia doi ... efectiv cădeam jos de pe scaun !

Matt LeBlanc - Joey Tribbiani ruled. And still rules. De departe cel mai bun actor din Friends [deşi, joacă bine şi-n filme de acţiune].

Nicolas Cage - pentru rolurile din Knowing, Next, National Treasure: Book of Secrets, Bangkok Dangerous, Lord of War, National Treasure, The Wicker Man, Bad Lieutenant: Port of Call New Orleans, Adaptation., Face/Off.

Brad Pitt - pentru rolurile din Legends of the Fall, Seven, The Dark side of the Sun, Snatch, Spy Game, toate Ocean-urile [Ocean's Eleven, Ocean's Twelve ÅŸi Ocean's Thirteen], Mr. & Mrs. Smith, Burn After Reading, The Curious Case of Benjamin Button.

Andy Garcia - pentru rolurile din For Love or Country: The Arturo Sandoval Story, The Pink Panther 2, La Linea, Ocean-urile, The Air I Breathe, Smokin' Aces, The Lost City, Confidence, Just the Ticket ... to make a long story short, aproape toate filmele din 1988 până în 2009.

Louis de Funès - pentru rolurile din Les tortillards, La Vendetta, Candide ou l'optimisme au XXe siècle, Un clair de lune à Maubeuge, Les veinards, Des pissenlits par la racine, Fantômas, Le gendarme de Saint-Tropez, Une souris chez les hommes, Le corniaud, Fantômas se déchaîne, Le gendarme à New York, Les bons vivants, Le grand restaurant, Fantômas contre Scotland Yard, Les grandes vacances, Oscar, Le petit baigneur, Le gendarme se marie, Hibernatus, L'homme orchestre, Le gendarme en balade, La folie des grandeurs, Sur un arbre perché, L'aile ou la cuisse, Le gendarme et les extra-terrestres, L'avare, La soupe aux choux, Le gendarme et les gendarmettes.

Steve Martin - pentru rolurile din Cheaper by the Dozen, Cheaper by the Dozen 2, The Pink Panther, The Pink Panther 2, Dead Men Don't Wear Plaid, The Man with Two Brains, The Lonely Guy, All of Me, ¡Three Amigos!, Roxanne, Parenthood, My Blue Heaven, L.A. Story, HouseSitter, A Simple Twist of Fate, Mixed Nuts, Father of the Bride Part II, Sgt. Bilko, The Spanish Prisoner, The Out-of-Towners, Bowfinger, Joe Gould's Secret, Novocaine, Bringing Down the House, The Merchant of Venice, CinderElmo, Traitor.

George Clooney - pentru rolurile din The Harvest, From Dusk till Dawn, One Fine Day, Ocean-uri, Curdled, The Peacemaker, Batman & Robin, The Thin Red Line, Three Kings, The Perfect Storm, O Brother, Where Art Thou?, Spy Kids, Spy Kids 3-D: Game Over, Confessions of a Dangerous Mind, Intolerable Cruelty, Good Night, and Good Luck., The Good German, Michael Clayton, Leatherheads, Burn After Reading.

... okay, it's a rly long list ... let's say I'll just write down those names.
Ar mai fi Sean Connery, Richard Gere, Al Pacino, Harrison Ford, Jhonnny Depp, Orlando Bloom, Viggo Mortensen, David Wenham, Dominic Monaghan, Sean Bean, Billy Boyd, Jim Carrey, Hugo Weaving, Andy Serkis, Richard Dean Anderson ÅŸi Angelina Jolie :]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)