Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Jocul celor trei sageti ^ < v

#11
Da, imi plac pisicile. Da, am un usulet cu care dorm, dar stai, nu-l cheama asa 33.
^ador cum lucrezi in PS, nu am mai vorbit de mult, iti place fotografia si vreau sa vorbim ma des, pap'sa!
<cum fiecare isi doreste cateva, si eu imi doresc un aparat de fotografiat nou, un ceas nou, un pat nou, un laptop nou si sa am mai mult timp liber si sa iau macar 9 la testul surpriza pe care l-am dat azi la romana >.<!
v iti plac cainii, ai peste 15 ani, iubesti naruta si urasti apa minerala.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#12
Sporturi extreme? Trebuia sa iti raspund eu Ryuu, am deja doua la activ. His', who's JGL? Si imi plac pisicile, da :3

^ Esti geniala ca ti-a trecut prin cap sa imi zici de sectiunea aia, cred ca m-as fi intrebat pana la 59 de ani in timp ce imi hranesc duzina de pisici de ce nu-i place nimanui Stand-Up-ul. Ma rog, noi nu prea am vorbit decat de Photoshop, dar esti o persoana ok. Poate mai vorbim pe viitor ^^
< Ugh, ma stiti indeajuns, nu e nevoie sa mai zic ceva.
v Esti inca in liceu si te gandesti ca in perioada tezelor ai fi preferat sa fi fugit cu circul cand aveai 6 ani.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#13
E amuzant ca de cand aveam 4-5 ani mi-am dorit sa merg la circ. Tata e mare fan al numerelor de acrobatie, mie imi place trapezul. Dar acum, mai mult ca niciodata, imi doresc ca ai mei sa fi spus da unei fetite de-o schioapa, cu codite, care vrea sa mearga la circ. Toata luna mai->teze.
^N-am prea vorbit, cum ai spus si tu, ceva mai mult inafara de Photoshop si sfaturi in domeniu si mi-ar placea sa o mai facem, din cand in cand. Iti stiu cat de cat gusturile in materie de muzica/filme/carti din ce am citit rar pe forum si cam atat. Fara sa cad in extrema cealalta spun doar ca ai fost suficient de amabila cat sa-mi suporti prostiile inca de la inceput.
<Incepe sa-mi placa pe zi ce trece mai mult Shippuden. Frumos, frumos.
v Vrei sa-ti cumperi o girafa de jucarie careia sa-i spui Zebra. Copiezi la teste.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#14
Bravo pentru joc. ^ . ^ Dragut.
@Azazel: ^ (la mine e pe tasta 6 cand apas si pe shift) -ca in ^^-; < (e ca in <.<) -la mine e pe tasta cu punctul si " ; " cand apas pe shift; v (este v, de la Veronica sau viceversa).
Sper ca am ajutat. T. T

Eu, eu, eu, eu acum!

^ Iti place istoria, esti o fata destul de treaba (poate nu neaparat la prima vedere) -din cate am vazut din comentariile altora pe la alte topic-uri cu desciere etc.- si nu mai stiu. Nu am fost prea atenta la tine sau la ce iti place, dar stiu (daca nu ma insel sau incurc userul) ca iti placea (daca nu cumva iti mai place) muzica rusilor (nu stiu ce gen era ala, am ascultat si eu o melodie sau doua pe care ai pus-o pe le "Ce asculti acum" -nu stiu care versiune).
< O persoana recalcitranta, care gaseste nod in papura si caruia ii place sa traiasca, viata si yaoi-ul.
v O persoana caruia ii place apa, sa stea pe calculator si sa manance dulciuri (nu chiar in cantitati foarte mari).

-am dat la ceva mai sigur la ultima-

[edit]Vrei sa-ti cumperi o girafa de jucarie careia sa-i spui Zebra. Copiezi la teste.
Am o girafa-penar pe care am numit-o de la varsta de -9 Pufi. Pufi ma iubeste si eu il iubesc pe el.
Da, copiez. Insa nu intotdeauna. Cel putin la fizica dam testele cu caietele, cartile si portofolile deschise.
[edit] @Ryuu, multumesc de compliment. 24 Pacat ca nu am venit. ; o3 Insa ieri am stat cu nasul in alte site-uri asemanatoare cu 9GAG. Sper ca data viitoare sa vin la timp cand cineva mai pomeneste de yaoi. :- "
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#15
^ : Maniaca dupa yaoi,iti plac yaoi-urile si te uite la yaoi? Corect eh? Iti plac forum-game-urile si esti de ceva timp pe aci. Mai stiu cel putin ca ar trebui sa fi plecata?
< : Iarasi eu? Okay,sa zicem ca am un defect cand ma apuc de ceva,sunt entuziasmat dar ma las' foarte usor.
v : Asculti rock eh?Si iti plac anime-urile? Ai 4 caini si 2 pisici si mai vrei niste animalute?
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#16
Da, tot ce ai zis despre mine e corect. Chiar in acest moment am baut apa.

^ Iti place yaoi-ul, ai avut o copilarie mai zbuciumata ca sa zic asa, dar totul este bine acum. Esti o persoana destul de amuzanta din ce am vazut eu pe aici.
< Hm.. sunt o fire complicata, deloc romantica. Cu persoanele pe care nu le cunosc si cu prietenii foarte apropoiati ma port ca o nebuna, dar cand sunt cu profesorii etc persoane cu o functie sunt domnisoara model.
v Are cont pe Animezup (:]]) si citeste ficuri.
Samy fu` a`ci!

~Marele meu fratior mai mic: Stefuu~ :smart:
`Mica mea surioara mai mare: Wanna` :bv:
*Sora mea geamana: Me_Amy* :love:

#17
@Azazel, ma bucur ca acum ai invatat cum sa faci semnele. Si ai dreptate la "desciere". Imi plac si etc. Ar fi trebuit, dar nu m-am putut desparti de Zup. *laughs*
@Me_Samy, multumesc si multumesc. Hm, sunt. Cel putin asta imi zic de obicei persoanele. Chiar si eu ma fac singura sa rad. *rolling on the floor* Si ma bucur ca am nimerit-o. : > Like a pro.

[on] ^ Nu te cunosc si nici nu prea iti stiu gusturile. Stiu ca inainte imi erai ca o foaie alba, transparenta. Felul tau de a comenta la unele fic-uri nu imi placea (sper sa imi aduc bine aminte). Esti tipa de genul: "Friends are everything" cu care eu nu ma impac (nu chiar tu, ci chestia cu prietenii 4ever) -signature.
< Sunt o persoana... lenesa si care promite dar nu face. Care leneveste si nu ii place sa ia decizii. Care are doua fete si nu prea ii pasa cu cine naiba se ia in gura. *39*
v Fan anime (>.>>>>>>>>>>>'''), nu ii plac pitipoancele (acele fete cu o costumatie... si care nu arata ca au cei 7 ani de acasa si etc. 43) si rozul puternic.

@Azazel, nu sunt chiar veche. Doi ani au trecut repede.
@Me_Samy, nu ma dau in vant dupa fic-uri si nici nu scriu.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#18
Sa zicem ca m-ai nimerit, desi rozul ala gen neon chiar imi place 15

^ Adori yaoi-ul. As putea zice ca esti o persoana de treaba din cate am vazut si esti si amuzanta, imi place ca iti place viata 4
> Eu: Un spirit ratacit, uneori ma intreb care e pana la urma rostul meu... Cred ca am 2 fete: una timida si tacuta, si cealalta care vorbeste de mama focului.
v Eh, asculti J-Pop/ K-Pop si citesti multe manga... just sayin'
[Imagine: itachi-sig.gif]
"Sorry, Sasuke. It ends with this..."
...then, he closed his eyes...
My fics: "O iubire interzisa" +18 http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=28082
"Te doresc acum!" yaoi +18 http://animezup.com/forum/showthread.php...#pid225522

#19
Nu tocmai...

^ Nu te cunosc si nu am vorbit vreodata, dar te-am mai vazut pe aici deseori. Stiu ca ai niste ficuri, insa nu am citit niciodata; cine stie, poate-am sa trec candva.
< Se prea poate ca lumea sa-si faca o prima impresie neadevarata despre mine. Cred ca trebuie sa ajungi sa ma cunosti un pic mai bine. Erm... imi displace vremea insorita, imi place sa citesc. Cam astea momentan.
v Abia astepti sa vina vara, sa ai eventual mai mult timp liber si de relax total in fiecare zi; basically sa mai enjoy putin viata.

#20
Relativ. Ador vara pentru ce se intampla pe perioada ei, ca daca ar fi sa ma iau dupa vreme o urasc.

^: Hm, tu esti baiatul ala Rares, care adora toamna si scrie genial ? Ahm da, asa se pare. Nu te cunosc mai deloc, ti-am zarit doar posturile din cand in cand si in fiecare dintre ele, in tot ce zici mai bine spus, dai senzatia cum ca in momentul respectiv esti cuprins de o melancolie/nostalgie dubioasa. Vorbesc serios, nu stiu de ce, dar de fiecare data cand citesc vreu post de-al tau ma intreb daca esti bine sau nu. Dar imi place felul in care scrii, e atat de balzacian... ( sau numai eu am impresia asta ? )

<: De curand am facut o pasiune obsesiva pentru Slash cu care am sa ma casatoresc la majorat, in aproximativ 8 luni 15. Glumesc. La partea cu casatoria. Nu stiu ce sa spun despre mine... Ah da, urasc matematica, dar o folosesc in aproape orice. Si, desi sunt la profil real, vreau sa urmez facultatea de istorie. Si sunt alergica la capsuni.

v: Urmatorul user tocmai a venit de afara, unde s-a distrat cu prietenii si a mancat o inghetata. ( asta asa ca mi-e pofta mie de inghetata si sunt sadica )




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)