Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Steam

#1
Citat:Steam is a digital distribution, digital rights management, multiplayer and communications platform developed by Valve Corporation. It is used to distribute games and related media online, from small independent developers to larger software houses. Steam also has community features, automated game updates, in-game voice and chat functionality.

Nu am gasit nici un thread de genul asta asa ca am decis sa intreb daca exista si alti utilizatori ai serviciului. Poate avem ceva jocuri in comun 4

Stiu ca in materie de jocuri de obicei se foloseste Capitanul Jack (Arrr) dar serviciul are cateva jocuri F2P si el in sine este gratis. Pe langa asta au niste oferte extraordinare ocazional.

Daca aveti cont dati un add si poate jucam ceva daca avem jocuri comune. Id: MajinCloud
[Imagine: FinalFantasyIXBahamutvsAlexandregh.jpg]

#2
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#3
hai cu steamul. hai sa ne bagam sa jucam ceva mai multi. eu mis asta , meet me there
http://steamcommunity.com/id/Tzahrania
[Imagine: nhkmisatosatousighh3.jpg]

#4
cine vrea invitatii DOTA 2 sa-mi spuna, am destule.
thecharactersgreatcharacterstomatocharactersspeaking
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#5
Cred ca toata lumea are. Eu aveam 7 ultima oara cand am verificat. E ca un virus. Ce e ciudat e faptul ca inca costa beta invite. Chiar e la reducere, 13 euro parca
[Imagine: FinalFantasyIXBahamutvsAlexandregh.jpg]

#6
Trebuie sa fii brain dead sa dai ~30 euro pt Dota 2.E la reducere momentan ca nah, x-mas sale.Si eu am vre`o 9. Dar nu le dau. Nu vreau sa fac promo la prastia asta de joc !
My armor is CONTEMPT! My shield is DISGUST ! My sword is HATRED !
Let none survive ! No pity ! No remorse ! No fear !
[Imagine: sith_stamp_by_chocolate_scone_d3143ko.gif]

#7
Acum e free jocul.Nu mai este beta,ceea ce este bine.Sunt un jucator de Dota1 inca de prin 2006 si joc in prezent cam 3 ore pe zi .Daca mai sunteti pasionati,dati-mi add "TheBiban"

#8
Steam :X
Eu joc Counter-Strike pe el cel mai des si TF2, dar mai joc si alte joculete gratuite.
Profilul Meu -> http://steamcommunity.com/id/SpikeAlex
P.S: Am si Dota 2 4
[Imagine: Camnpbn.png]

#9
Am si eu ceva jocuri, daca vreodata vreti, facem un grup cu AnimeZup Steam si ne bagam sa jucam ceva. De obicei alea consacrate pe care le are cea mai mare parte a utilizatorilor Steam, gen Left 4 Dead, Counter Strike, Garry's Mod si Team Fortress.

Steam ID: Kazumo

#10
Steam id : tempeliviu

Poate jucam toti ceva , Left 4 Dead 2 , Counter Strike , poate si Garry s Mod 4 ?




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)