Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ospatar, e [...] in supa mea!

#31
Oh! Intradevar? Va place cum danseaza? Sper ca da, deoarece veti plati si spectacolul 21 Dar totusi ar trebui sa stiti ca nu e o femeie, ci un barbat deghizat. Face asta deoarece alt loc de munca nu a gasit.

Next: Ospatar, in supa mea se afla un craniu!
[Imagine: tumblr_mq6sbubRgR1stc76eo1_1280.jpg]
Are you surely not lying, little Biersack?

#32
Blestemul mumiei gaina l-a prins pe bucatar si acesta oare sa-i fie mormantul? Supa dumneavoastra... E o onoare sa aveti asa ceva in mancare, bucatarul a facut totul pentru dumneavoastra. Va rog sa nu plangeti, ma emotionez si mai tare.
Face 50 lei plus 20 lei pentru lumanarile din jurul farfuriei (sunt speciale). <3

Next: Ospatar, in supa mea se afla un talisman blestema!

#33
Serios? Probabil cineva l-a teleportat aici cu ajutorul magiei, vreo soacra care a devenit vrajitoarea cea rea dupa ce v-ati casatorit cu sotul ei, dar pareti destul de tanara domnisoara. Atunci cred ca e de la o fata geloasa pe dumneavoastra pentru ca i-ati furat iubitul sau ceva de genul. Va urez pofta buna si o viata plina de ghinion fericita, acum ma scuzati dar ma asteapta ceilalti clienti...

Ospatar, in supa mea este o cheie... [lipsa de idei -_-]
I hope the road you'ar beginning to paint little by little ... will become full of beautiful COLORS


#34
Probabil sunteti acum fericita posesoare a unei maşini (o Dacie<3) câştigată în cadrul promotiei noastre. Felicitari! Vă sfatuiesc să achitati nota de plată acum şi să mergeti imediat la o plimbare până acasă. Stati aproape? Că nu ştiu cât o să dureze până să se strice...În orice caz, sper că aveti bani de taxi.

Next: Ospatar, în supa mea este un portal spre un Univers paralel.

#35
Ospatar, cu ce dracu incercati sa ma drogati de vad o infitate improbabila de universuri care deci imi sfarama intreaga credinta in Dumnezeu, sfint, Iisus si apostoli. Dreacu sa va ia!

Ospatar, e un izotop radiocativ in supa mea.
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.

#36
Domnule, imi pare nespus de rau ca va dezamagesc insa numele restaurantului este "Chernobyl's kickshaws". Ce ati fi dorit sa gasiti in supa? Un ponei roz? Poate niste floricele? "My little pony titbit" se afla vizavi.

Ospatar, in supa mea este un dinte de dragon.
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#37
Pai, dragul meu domn, incercati sa fiti optimist. Nu contine coloranti, sau calorii sau alte lucruri. Cel mult, niste esenta de om, ca era si dragonul dragon. Puteti sa il pastrati, daca veti achita o suma considerabila...

Next --> Ospatar, in supa mea e un pistol.

Psycho D

#38
Ah, deci acolo era. As vrea sa va anunt domnule ca l-ati castigat la promotie cu supa pe *scoate camasa* Bond *pune ochelari* James Bond.
*Il ia pe domn in carca si fuge (frenetic) cu el pe un cam cu floricele.*

Ospatar, e un stup de albine in supa mea.
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#39
Si? Nu asta ati comandat? Este specialitatea zilei de azi; supa dulce su miere si ceara de albine, care defapt e o supa obisnuita cu un stup gol in ea. Cred ca am gresit masa, ma scuzati, comanda era pentru cea de alaturi, va recomand sa nu mai veniti la restaurante ieftine ca acesta.

Ospatar, in supa mea se afla cutia pandorei...
I hope the road you'ar beginning to paint little by little ... will become full of beautiful COLORS


#40
Ospatar, in supa mea se afla cutia pandorei...

Ehehe, iauzi. Cutia pandorei ? Interesant. Daca vreti, o puteti pastra, dar mare grija de faceti cu ea. Daca o vindeti, veti lua o suma maricica de banii. Saaau, puteti sa i-o dati unui dusman, ca si cadou. xD Stiti cu siguranta ce e in ea daca ii stiti si numele, corect ? Deci, inca o data, mare grija ><.
Dar daca ma gandesc mai bine, cred ca este cutia de * presupun ca stiti, ceva mai intim * .. a sotiei mele. Cred, ca din greseala mi-a bagat-o ea in servieta mea, si am pus-o tot din greseala in supa, doi zapaciti ..
* Inrosesc * . Va rog sa ma scuzati, arata precum cutia pendorei, dar este o simpla cutie de lemn pictata. * Plec rapid cu [,] cutia, ascuzand-o pe undeva unde nimeni nu o va gasi *.

Next: Ospatar, in supa mea se afla Ken si Barbie, cantand rock nebun. o.o''
[Imagine: tumblr_m9o59mWzcL1rdjmj7o1_500.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)