Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Tema fan fiction-INSCRIERE

#11
V-as ruga cei care nu au primit PM_ul meu:

Am uzit ca sunt erori la trmiterea PM-urilor. ASa ca v-as ruga sa imi trimiteti lucrarile pe mess:

ID- ts_rbd@yahoo.com
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#12
Retrag. Am facut rost de scanner. Cand termin lucrarea o sa ti-o trimit pe mail. So, so, so, se ofera cineva la fan fiction? Come on, cookies? :3
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#13
@History: As vrea sa fac eu echipa cu tine, e in regula? Smile Dar...Ai cumva idee daca e vreo limita de spatiu, ceva?

#14
Întreab-o pe Ann. Da, vreau să facem echipă. Smile Lasă-mi o adresă de Y!M să vorbim. hug
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#15
Da este in regula sa feceti voi doua echipa. Pana acum nu am primit decat o lucrare.. -.- La FF.
Las termen pana pe 20 aprilie 2012 .

Sako, sa nu fie mai mult de 1 pagina in word. Daca depaseste cu o propozitie doua nu este problema. 71
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#16
Ziceai ca prelungesti pana pe 31 aprilie si eu pe asta ma bizuiam. Nu pot da lucrarea pana pe 24-25, cel mai devreme. Eu nu am scanner, asa ca il folosesc pe al unei colege. Chiar daca invatam la acelasi liceu, ea sta ceva mai departe, intr-o zona in care nu exista liceu, asa ca a fost nevoita sa faca naveta aici in oras. So, nu am cum sa ma intalnesc cu ea pana pe 24-25, pentru ca primele zile din prima saptamana de scoala nu va fi la ore. Timp as avea destul sa o termin pana pe 20 dar degeaba daca n-am unde s-o scanez. Scuzele mele Sako, poate data viitoare.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#17
Pardon vroiam sa scriu 31. MA scuzi de eroare.

Pana pe 1 mai aveti timp? : )
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#18
Tu Ann, sa nu ma mai sparii asa. 21
Eu una am timp berechet pana pe 1, cum am spus, de terminat desenul il termin repede, mai greu cu scanner-ul. Si cred ca si Sako are timp pana atunci. De restul concurentilor nu stiu, nu ma bag. Smile
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  ~Tema fan art Ana 1 3.429 18-01-2012, 04:21 PM
Ultimul răspuns: Ana
  FF&FA- Tema fan fiction Ana 2 4.055 30-12-2011, 04:31 PM
Ultimul răspuns: Ana
  Ff&Fa- Tema fan fiction! Ana 3 4.528 19-10-2011, 07:30 PM
Ultimul răspuns: Ana


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)