Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cum au murit gainile?

#51
Gaina 108 - a stat prea mult la calculator ascultand muzica care nu i-a priit, asa ca a incercat sa-si revina dar cand a iesit afara un vecin asculta manele asa ca a murit de sangerarea urechilor.

Gaina 109 - a vrut sa invete o coregrafie pentru un spectacol dar a cazut pe scena si a murit cu microfonul solistului in cioc.
[Imagine: tumblr_mpuhec1aWc1s1nfrco1_250.gif][Imagine: tumblr_mpuhec1aWc1s1nfrco3_250.gif]
I keep falling in love, falling in love
When I see you, my heart oh oh oh oh
Falling in love falling in love
I just want you, what should I do boy

#52
Gaina 110 a primit o dedicatie de la cocos o manea si a facut infarct in fata cotetului langa alte gaini care urla ingrozite21
Gaina 111 a fost prinsa si facuta copanele la cuptor impreuna cu puii ei.
Gaina 112 a avut o viata lunga,a murit de batranete .

#53
Gaina 113 a murit spanzurata de altar deoarece gaina numarul 114 o inselase cu preotul, dar gaima 114 a fost mancata de preot si a aparut gaina numaraul 115, care a murit cand a zburat si a vazut cum gaina 116 a cazut in putul vecinilor si s-a inecat odata pentru totdeauna alaturi de gaina 117
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

#54

#55
Gaina cu numarul 126 a fost prinsa intr-un viscol monstru pe cand isi petrecea vacanta in Texas, alergand prin Outlets sa isi gaseasca cizme de cowboy. Furtuna a fost atat de imprevizibila incat a transformat-o in pui congelat, moment in care a si fost gasita de primul localnic si prezervata pentru urmatorul BBQ.

Gaina cu numarul 127 s-a decis sa incerce banda de alergat ca sa slabeasca si sa-si suprinda sotul cocos intr-o tinuta intima de invidiat. Din pacate, fiind obeza a facut atac de cord si a murit pe loc.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#56
Gaina 128 a incercat sa ucida gaina 129 cu o drujba, dar nu a reusit si si-a taiat propriul cap, iar gaina 129 a murit din cauza unui atac epileptic cand a vazut ca gaina 130 a fost otravita de gaina 129
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

#57
Gaina 131 a murit de ciuda ca gaina 132 a reusit sa zboare, dar aceasta a fost lovita de un meteorit pentru ca n-a mai stiut sa coboare, acelasi meteorit, care, cazand in ocean, a spalat de pe mal gainile 133,134 si 135, acestea inecandu-se.
[Imagine: tumblr_mq6sbubRgR1stc76eo1_1280.jpg]
Are you surely not lying, little Biersack?

#58
Gaina 136 a fost otravita de gaina 137 care a fost ucisa pana la urma de gaina 138 si pusa in supa gainii 139 care a murit inecata in supa odata cu gaina 138
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)