Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rate the sign and/or avatar


Heya xD
@Papillon
Pentru avatar, nota 9 pentru ca e tare dragut si imi place dragut, imi da o stare de moleseala. Si pentru semnatura, un opt pentru ca nu e prea deep dar iarasi, e draguta si imi place baiatul acela si am avut intotdeauna o slabiciune pentru fluturi. Din franceza mea abandonata cred ca nick-ul tau inseamna fluture, nu? Anyway, cute xD.
[Imagine: ak8THBQ.png]


Whoa imi place foarte mult semnatura, toate elementele sunt in armonie, e asa colorata, placuta la vedere si personajul e incadrat perfect. Cine e autorul/autoarea? Anw, 10. <3
Avatarul are un 8 pentru ca nu e cine stie ce, dar arata bine si e incadrat calumea.
xo
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

Pentru avatar 7, pentru ca nu-mi plac pantofii, e logic...iar, pentru semnatura nu stiu ce nota...ai fi putut sa pui o imagine, nu stiu...6.
[Imagine: tumblr_ncd7w2Ysyl1rkuc5no2_r1_500.gif]
[Imagine: tumblr_ncd7w2Ysyl1rkuc5no1_500.gif]

Pentru avatar 9 ca imi place la nebunie cum zambeste, iar pentru semnatura 10 pentru ca imi place felul in care se uita la sange Smile
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

Papillon, as vrea sa imi explici si mie odata de unde numele asta- ca mi se pare ca nu se potriveste nici cu avatarul si semnatura ta, nici cu figura ta; asa ca m-ar interesa foarte mult aflu de ce un baiat si-a ales nickname-ul de "fluture".

Avatarul si semnatura:
Mie imi plac imaginile alb-negru, pentru ca imi plac lucrarile simple si rafinate, culorile bine alese, defapt combinatiile de culori bine alese. Iar ce combinatie e mai buna ca alb-negru atunci cand nu stii ce spectru de culori sa "abordezi" intr-o poza? Nu ma intelege gresit, nu ridic in slavi ideea de poze alb-negru, ci laud bunul gust al combinatiilor simple, iar in majoritatea cazurilor alb-negru a stiut sa evidentieze aceste trasaturi cel mai bine.
Vreau sa iti (mai) laud acest set pentru ca tipul prezent in avatar si semnatura caracterizeaza perfect imaginea ta de baiat. Desigur cu slabele resurse pe care le-am avut la dispozitie, anume vreo doua poze de la topicul "Pozele userilor", nu pot sa imi dau cu parerea despre imaginea ta.

Dar pot zice, asa, macar intr-o doara, ca acest set (ma refer mai mult la semnatura, pentru ca nu depistez asa de bine indicii, care sa ma ajute sa-mi formez o parere, in avatarul tau- adica sunt chioara), asa, pot zice ca acest set ti-a capturat foarte bine alura ta. Nu ceva ce nu esti, nu un mascul alpha, nu un vampir/luptator/gladiator sangeros, ci un baiat simplu, sprijinit in maini, imbracat comod, cu un usor zambet -mai mult mustaceala- pe fatza. Texturi dragute, simple, se potriveste de minune cu tema forumului (negru cu portocaliu) si pentru ocii- 4 mei e o unitate desavarsita in culori, nu imi irita retina.
Dar vad ca mainile ii sunt prinse intre catuse, iar asta ma duce cu gandul la yaoi, iar asta ma face sa imi (cam) schimb parerea. 4

Ideea principala: laud un set de avatar si semnatura care potriveste alura posesorului cu elementele continute in el.
Trebuie nota? 10, dar e irelevant.

Daca urmatorul user gaseste dificultati in aprecierea "setului" meu, este foarte liber, caci eu nu ma supar, sa il treaca cu vederea si sa comenteze avt/sig -ul persoanei de-naintea mea.
Eu am postat aici doar pentru a-i spune doua vorbe lui Papi.
"But I will wear my heart upon my sleeve
For daws to peck at: I am not what I am."

Offtopic: Ma gandesc ca numele vine de filmul cu acelasi titlu poate, cel cu Dustin Hoffman.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)