Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Corrupted Wishes

#31
While I'm waitin' for something:

Vei gasi genul asta de prajitura la cea mai apropiata patiserie, a carei ingrediente, ce nu ingrasa si nu iti fac rau la stomac, as you wish, iti vor oferi dependenta, vei ajunge sa mananci numai asa ceva si vei da in anorexie.

Imi doresc o vreme mai racoroasa, preferabil doar 20 grade C, nu 30, ca azi.
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#32
O sa ajungi pe Marte, dar racheta o sa aiba o defectiune si o sa treaca trei ani pana o sa ajungi acolo. Ajunsa pe acea planeta o sa descoperi cat e de pustie si peste doua saptamani o sa te plictisesti. O sa iti doresti sa te intorci inapoi, insa racheta nu mai functioneaza si o sa ramai pe Marte pe vecie (sau pana cand alta tara trimit o racheta).

Imi doresc sa dobor lenea ca sa pot face exercitii de pe culegere pentru teza
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#33
In timp ce te uiti neajutorata la culegere si simti ca ti-e lene sa te apropii mai mult de ea, iti vine brusc cheful de rezolvat exercitii si te pui pe treaba. Lucrezi foarte mult, inveti pe de rost cum se fac aproape toate problemele din culegere, si esti foarte sigura pe tine la teza. Dar...GHINION!!! Culegerea din care exersasei tu era din clasa precedenta, si nu continea nimic din ce se da la teza anul asta... Te alegi cu un "scaunel intors" si te inveti minte sa te uiti de 10 ori la ce scrie pe coperta culegerii inainte sa te apuci de facut exercitii.

Imi doresc sa nu imi corupa nimeni dorinta asta. :3

#34
Nu ti-o corupe nimeni, scumpo, doar ca iti vei pierde dreptul de proprietate asupra ei. Astfel, iti vei vedea dorinta necorupta in bratele altcuiva, facand dragoste salbatica in timp ce tu ramai doar cu amintirile. La un moment dat te vei intoarce pe acest topic si iti vei modifica postul, astfel incat dorinta ta sa fie coruptibila si sa ramana in proprietatea ta... insa urmatorul user o va ,,face'' frigida (dorinta!), iar aceasta nu va mai vrea sa faca dragoste cu tine, desi de ramas, a ramas a ta.
Deci, oricum ar fi, ia-ti adio de la noptile pasionale cu ea. Iar in caz ca aceasta include vreo persoana... ei bine... i-am corupt rau libidoul si nu va procrea, ceea ce atrage dupa sine o depresie. Vinovatul nu stiu cine va fi. In niciun caz eu. *fluierand*


(scuze pentru tonul ,,amoros'' al postului, nu stiu ce ma apuca) Imi doresc sa imi ,,sacrific'' voluptatea pentru o luna de zile, in schimbul starii fizice bune si al productivitatii (am niste sarcini/ examene care imi solicita acestea), tot pe parcursul acestei luni.

Edit: Da, din pacate zeii nu mi-au prea fost potrivnici. 21
[Imagine: ls.jpg]

#35
Nu poti. De ce? Pentru ca zeul examenelor vrea ca tu sa nu le treci. E foarte sadic in ultimul timp.
Stateam cu el la o cafea si imi zicea ca ai fost una din preferatele lui ..la picat. Haha, ce rau e el.
In timp ce tu iti doresti o stare fizica mai buna zeul sportului rade superior de pe scaunul lui mare, mare de acolo de sus.
Zeul voluptatii zice ca iti va respecta dorinta daca in dulapiorul lui de sosete gaseste sosetutele lui preferate roz de cand era mic. Dar ghinion, sosetutele nu mai erau roz, fusesera bagate in clor si acum sunt albe. Ha ha..

Imi doresc sa ploua sau sa fie racoare.
[Imagine: YWk6O.jpg]

#36
Va ploua si va fi racoare, dar vor fi inundatii, iar apoi se va face atat de frig incat apa va ingeta in casele oamenilor si va fi imposibil sa iesi pe strada. Vei ajunge sa incerci sa topesti gheata ca sa ai apa de baut, iar in final vei muri de foame.

Imi doresc ca X (nu va spun numele) sa ma placa!
[Imagine: tumblr_mq6sbubRgR1stc76eo1_1280.jpg]
Are you surely not lying, little Biersack?

#37
"X" va incepe sa te placa si incepeti sa iesit impreuna, iar in timp ce erai la o intalnire cu "x", peste "x" da o masina si ajunge la spital in stare grava apoi doctori iti vor spune ca are amnezie si ca a uitat tot fara a exista o cale de a isi mai aminti ceva vreodata (DOAMNE FERESTE). :no:

Next: Imi doresc sa rezolv un mister impreuna cu Sherlock Holmes!!!!

#38
+ Vei rezolva un mister impreuna cu dedectivul, insa dupa veti constata ca ucigasul nu este om, ci un demon din Infern. Impreuna cu Sherlock vei merge la preot sa va interesati, insa in loc de preot veti da peste demon care il va musca pe detectiv si tu esti obligata sa-i impustii pe amandoi. Si ramai cu un mister rezolvat, dar sangeros. Si nu vei mai avea ocazia sa lucrezi cu faimosul Sherlock.

Next: Imi doresc sa pot impartii impreuna cu Mos Craciun daruri la copii.

#39
Vei imparti cadouri impreuna cu Mos Craciun, dar Mos Nicolae va deveni gelos si va va inchide pe tine si pe Mosul intr-o celula din care sa nu puteti iesi niciodata.

Imi doresc sa nu mai fiu racita.
[Imagine: tumblr_mq6sbubRgR1stc76eo1_1280.jpg]
Are you surely not lying, little Biersack?

#40
Nu vei mai fi racita de loc toata viata, dar din cauza aceasta vei ramane mult si bine pe acest pamant, devenind nemuritoare din cauza sanatatii si vei vedea toate schimbarile lumii fie rele fie bune, care o sa-ti placa si care nu au sa-ti placa. Dar intr-un final vei lua o boala nou care nu oate fi tratata si vei muri, dar vei ajunge intr-un loc bun.

Next: Imi doresc sa fiu o razboinica ce va avea multe aventuri periculoase.




Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)