Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

→Innocence. vs. Thєory.

#1
Participante: Eu ÅŸi Innocence
Tema: Lichid/e
Perioada de votare: De pe 11 ianuarie, când minunata mea duelistă va pune ambele fotografii anonime, până pe 19.01.2012
Alte detalii: Baftă ^^

#2
Pozele:
Prima poza
A doua poza

Bafta Thєory.! Cea mai buna poza sa castige! hug
[Imagine: YWk6O.jpg]

#3
Eu prima<3 Bun.
Imi plac ambele poze destul de mult. Voi avea in vedere claritatea (2 puncte), aspect (3 puncte), originalitate (5 puncte).

Prima poza
Claritate: 2 pct.
Aspect: 2 pct.
Originalitate: 5 pct.
Total: 9 pct.
De ce 9? Simplu. Imi place foarte mult cum ai interpretat tema. Este o ideea chiar buna si o poti interpreta la randul tau. Prima data am crezut ca e un vas inchis, apoi mi-am dat seama ca e un bol cu apa. Mi-a placut ideea cu textul care are legatura cu tema. Good job! Ma bucur ca ai ales sa pui cele 3 flori. De ce nu 10? Preferam sa prinzi tot bolul.

A doua poza
Claritate: 1 pct
Aspect: 2 pct
Originalitate:3 pct
Total:6 pct.
De ce 6 pct? A trebuit sa fac o comparatie intre cele 2. Prima poza mi se pare mult mai clara. Banuiesc ca ai o camera mai slaba? Ma cam indoiesc pentru ca ai prins chiar foarte bine picatura (a mea nu ar fi putut). Deci cred ca nu focalizat ok. Prima e mult mai originala. Tipa e interpretat tema si nu a cautat ceva lichid si a facut poza. Am dat insa 3 puncte pentru ca in alte circumstante, ar fi o poza chiar ok :]
[Imagine: furroxana.png]
~set facut de Aikad<3, multuuuuumesc~

#4
Bună, am trecut și eu pe aici și m-am gândit să îmi las și eu părerea. Țin să menționez că ambele poză sunt foarte frumoase și foarte expresive.

Prima poză :
M-a făcut să vibrez în tot sensul cuvântului. M-a impresionat originalitatea cu care a fost făcută. Modelul acela floral și cele trei floricele puse în apă au dat un aspect de ... hmm aici poate să fie interpretat de oricine cum vrea. Așa că prefer ca părerea mea să o țin pentru mine ^^ În concluzie este foarte original.

Poza a doua :
Este destul de interesantă. Ce pot să spun? Originalitatea nu a predominat, deși este drăguță. Personal pot spune că mi-a plăcut. Dar dacă pun în comparație cu fotografia de mai sus ... nu este așa specială.

În concluzie prima poza mi-a plăcut cel mai mult, dar ambele au fost speciale. Felicitări amândurora.
Te iubesc la nebunie,
Tu esti inima mea pe vecie...pupicpupic:X:X

Imi amintesc...

Te-am cunoscut in zi de toamna
Cand totul m-i se parea pustiu
Si m-am indragostit de tine
Fara sa vreau,fara sa stiu.
Te aseman unui soare
Ce pluteste lin pe cer
Iar eu fiind intinsa mare
O singura raza-ti cer;
O raza plina de iubire
O vorba dulce si un sarut
Sa pastrez ca amintire
Tot ce-am trait sau am avut.
Iubirea noastra-i vantul
Ce adie oftand
Iar de ar fi sa nu mai bata
As mai avea un gand;
Sa fi tu fericit
Cu sau fara amintirea mea
Si eu...Oriunde as fi
Sa-ti pazesc dragostea!


[Imagine: normalanimegirlpic2093.jpg]
[/align]

#5
Wops, am cam uitat de topicul ăsta. Îmi cer scuze că nu am trecut aici mai devreme.
Well, prima poză era a mea şi a acumulat 2 voturi, iar a doua poză era a lui Innocence şi a acumulat 0 voturi. Mă declar câştigătoare şi mă bucur că am ţinut acest duel.
Btw, frumoasă fotografia. Ai votul meu! xD

Topic Closed??

#6
Chiar ca am uitat 9.
Mersii! 71) Si eu ma bucur ca am avut duelul si sper sa mai fie si altele pe viitor. M-am distrat facand poza si asta e tot ce conteaza + de asta a fost o provocare si o sansa in plus pentru a ne perfectiona -amandoua-. Ai felicitarile mele pentru poza si pentru casitigarea duelului hug.
Bafta in continuare!
[Imagine: YWk6O.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)