Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[YuYu Hakusho] Ce ai/ar face...?

#3

Oh my găwd.
Dacă ar fi undeva aici, în România să zicem, ( yeah, right! ) cred că aș apela la toate resursele pe care le am la îndemână și aș organiza ceva în gen urmărire generală. După ce îi găsesc, evident, I befriend them.
Dacă totuși s-ar întâmplă acolo, în lumea lor, în Japonia. Păi în primul rând cred că nu aș afla prea curând, doar nu se apucă jurnaliștii japonezi să călărească așa o știre “bombă” ― nici nu i-ar interesa la drept vorbind. Yu Yu Hakusho a apărut prin '92... deci nu, nu i-ar interesa prea mult. Dar dacă aș afla, păi aș începe să *squeal* like a friggin' fangirl și aș convinge-o pe amica mea de acolo să facă rost de informații pentru mine. ORICE SE PUNE.
/thenraepKurama



Ce ai face dacă te-ai trezi dimineața cu Genkai stând pe tine, urlându-ți în ureche?
/norișorul inspirației e plecat momentan.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -



Răspunsuri în acest subiect
Ce ai/ar face...? - de Ana - 24-12-2011, 12:05 PM
RE: Ce ai/ar face...? - de yaoi maniac - 24-12-2011, 06:29 PM
RE: Ce ai/ar face...? - de Allen - 28-12-2011, 10:34 PM
RE: Ce ai/ar face...? - de Bullet - 10-01-2012, 04:41 PM
RE: Ce ai/ar face...? - de sarah chan - 10-01-2012, 05:01 PM
RE: Ce ai/ar face...? - de Charlotte - 21-11-2012, 09:42 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)