Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Tentatia Ingerului

#1
[Imagine: temptation-of-angel2_297.jpg]


Dupa moartea parintilor ei, Joo Ah Ran pune la cale un plan prin care urmareste distrugerea familiei care i-a distrus viata familiei ei. Aceasta il seduce pe Shin Hyun Woo, iar mai apoi se casatoreste cu acesta, nimeni altul decat fiul dusmanului lui Ah Ran. Hyun Woo descopera cu intarziere de planul sotiei sale. In urma unui accident de masina, ramane desfigurat, iar printr-o operatie estetica isi schimba total infatisarea. Urmeaza propria razbunare la adresa sotiei sale…
Serialul se difuzeaza in prezent pe EuforiaTv la ora 17:30

Nume serial: Temptation of an Angel
Tara: Coreea de Sud
An: 2009
Gen: Melodrama
Durata: 21 episoade
Scenariul: Kim Soon Ok
Regia: Son Jung Hyun


Eu am vazut acest serial vara trecuta si ma uit la seriale coreene de 2 ani4. Acesta a intrat pe primul loc in topul meu4...este un serial superb in care razbunarea are rolul principal. Lee So Yeon joaca foarte bine rolul lui Ah Ran, o femeie diabolica si calculata care stie ce vrea...RAZBUNARE
Pe Bae Soo Bin il vazuzem pt prima data in 49 Days in care sincer nu prea i-am dat importanta4...dar in serialul asta l-am remarcat, mai bine zis l-am examinat4..el joaca foarte bine. Serialul are mult suspans, eu una l-am terminat in 2 zile4



Some of them want to use you,some of them want to get used by you.
Some of them want to abuse you,some of them want to be like you!

[Imagine: tumblr_m7udbxd9Fh1qjc7nwo1_500.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)