Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

SE REDESCHIDE!

#11
Salut Animezup.)) Ma bucur Annie ca ai redeschis concursul. Doar astazi mi-am primit calculatorul inapoi)) Eu ma voi ocupa de medalii cred.)) Succese la participanti. Mersi inca odata.
[Imagine: images?q=tbn:ANd9GcS01hwJMO2CWKfnT9PQ0zI...ASAkBScedw]

#12
Cum adica te vei ocupa de medalii? Tu nu mai ai treaba cu concursul, e mort de o vreme. Sa nu mai spun ca n-am fost atenta daca Ann a schimbat regulile, dar este foarte prost organizat. Personal, nici nu inteleg cum functioneaza, l-ai complicat mai mult decat trebuia, asa de chestie, ca nu vad alt motiv.

Nici nu ma mir ca nu participa nici naiba.

EDIT: Nici macar nu poti scrie un post corect si te astepti ca ceilalti sa inteleaga -.- meh
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#13
Pai)) persoanele intelegeau regulile, si nu era nimic greu in fostele conditii. De ce nu participau? Fiindca nu aveau timp din cauza orelor s.a. Cit de faptul ca era mort, e o сauza de posibilitate(eu nu o aveam). Am rugat persoane sa se ocupe de el. Daca nu au vrut, nu a vrut, insa eu nu aveam acces la concurs. deaceea nici nu stiam ce-i cu el. Daca nu doriti sa ma implicati acum cind am aparut in ceva. nu e nici o problema. dar nu uitati ca continuind ideia cu implicari proprii voi nu faceti concursul mai atractiv. Doar il stricati. Si nu se mai poate numi asa cum este la curent. Astfel eu ma retrag. Faceti cu el ce vreti...Succese la noul joc)))
Defapt)) mai multi dekit naiba participau, o spuneti din preaincredere in propriile idei. Dar doritori erau. Au fost si 9 odata.

#14
Asa Mitch ai aparut si tu din copaci. -.- Si vrei hopa sa te ocupi de medalii. Medaliile sunt. Si dupa cate vezi dumneata. Ai complicat concursul cu melodii, cu alea si celelalte. Eu am facut sa existe o tema, niste indicatii si atat. L-am facut mai simplu acum.

Si te rog sa ne luminezi si pe noi, cu ce poti ajuta tu? Mitch te rog sa faci niste noi reguli pentru FF&FA, ca sa ajuti.

Edit pentru Lia: Regulile le-am mutat la arhiva fiind nefolositoare si prea complicate pentru un concurs simplu. Si sistemul este asa * pe babeste*: tema ff si pe baza temei de la ff se face un desen. 106 Usor dar micth l a facut prea complicat.
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#15
Ah, asa, nu stiam ca s-au schimbat regulile acelea absurde. Am inteles ca ai vrut sa fie concursul mai interesant, dar ai facut o amestecatura totala, sincer. Mai ales cu melodia, nu toata lumea are aceleasi gusturi ca si tine, spre exemplu.

Oricum, errr, e prea tarziu sa ma inscriu? Ma primeste cineva la FF?
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#16
O mică şi pitită întrebare: până când nu am voie să particip ? Sau e definitiv ? ._.

Edit. Mulţumesc. Şi da, eu vreau la FA. ^^
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#17
Va mai puteti inscrie. ^^

Dasaca face cineva echipa cu Lia saucu ang, sau daca fac ambele o echipa. 106
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#18
Fac eu echipa cu Lia. ^ ^


Mimi Mimisor: The message is too short. Please enter a message longer than 50 characters.
Mimi Mimisor: $@%$&^%$#$^%$#
Lia Mittwoch: seems legit

Bafta!
[Imagine: 9qh35v.jpg]

#19
Smile
Atunci nimeni nu a avut pretentii la regulile impuse. Nici de melodie, care defapt a fost ideia unei participante. A fost o testare.) Defapt acum deja vazind discutia dintre noi nici nu as avea chef sa ma bag printre rindurile celor ce organizeaza concursul....
Aparuta ca din copaci...fte frumos...fructele sar supara pentru asta))
Bafta voua, vreau sa vad cum va decurge concursul cu noi membri.

#20
Mitch nu sunt noi membri ci noi participanti. Si te asigur ca va decurge foarte bine. Si asa ca prin urmare, daca te doare in *** de concurs, te asteapta usa.

Mi-ai facut cam multi nervi acum ceva timp. Acum sunt pretentii si nu cred ca ai ceva de obiectat cu asta. 65

--

Acestea fiind spuse, inchis si Echipele imi vor trimite ficul pana pe 3 ianuarie!
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)