Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

La ce anime va uitati?

#51
Dragon Ball Super - stiu, stiu, stiu. E o mizerie. De dragu' vremilor cand eram copil... sunt la zi cu serialul. Din ce am observat e amuzant daca ai inca 12 ani. Si e aceeasi poveste: o noua amenintare a universului, Goku cauta provocarea, bla-bla... se intalnesc (Van Damme isi ia omor)... dupa care sigur-sigur o sa gaseasca eroul nostru o trasformare care sa-l ridice la gradul de cel mai number 1 (centaurul universului) si eventual cere ajutorul cosmosului ca sa creeze bila aia a lui de energie. Da, nu-mi depaseste asteptarile. Nici n-ar avea cum. Totusi 25 de minute o data pe saptamana inainte sa ma culc... un episod face trecere de la starea de veghe la somn adanc mai lina. Dorm mai linistit cand stiu ca Vegeta si Goku sunt gardieni atat de devotati Pamantului. Si nici macar nu-s pamanteni.

Strawberry Panic! - am incercat sa-l vad. Sunt pe la episodul 10. Dar e ingrozitor de plictisitor si suprasentimental si-s lenes. O sa-l reiau dupa ce luptele seculare - care au durat 30 de ani - ale lui Goku se vor fi incheiat. Tot asa... ca pastila pentru dormit. Si fiindca imi place sa termin ce am inceput. Si imi mai place cum sunt desenate fetele in animeuri (exceptie face Shizuma care e urata cu draci, bleah). Nu am gasit nicaieri in lumea reala atat perfectiune.
[Imagine: F3GHuiy.png]
You Know Nothing
I'm such a LESBIAN! LOL
#seeuspacecowboys #seeuspacecowgirls #2071

#52
Momentan ma uit la:
  1. Seisen Cerberus
  2. Sousei no Onmyouji
  3. Kiznaiver
  4. Magi: Sinbad no Bouken
  5. Boku no hero academia
[Imagine: photocat-vert_zpsf5d8efbz.jpg][/img]

#53
Hmm am inceput mai multe dar par toate super 4 :
Haiyore! Nyaruko-san W
Rakudai Kishi no Cavalry
Gakusen Toshi Asterisk



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  La ce anime din sezonul curent va uitati ? iulop 5 3.989 24-10-2020, 03:23 PM
Ultimul răspuns: Miauti
  Va mai uitati la anime? CyBeR 23 15.618 08-06-2016, 09:51 PM
Ultimul răspuns: AlterEgo
  Breakout Anime News: Nihonomaru anime&manga Database! ellymate 0 5.203 15-09-2013, 01:34 PM
Ultimul răspuns: ellymate


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)