Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Lie To Me

#4
Nice one, really nice one. Smile Ma fascineaza identificarea emotiilor celor din jur cu ajutorul expresiei faciale.
Nu prea am ce spune despre actiunea in sine, fiecare episod aducea intamplari si personaje noi, iar cazurile si rezolvarile lor erau toate interesante. Tim Roth este perfect pentru rolul lui Cal Lightman, nu stiu carui alt actor i s-ar fi potrivit, dar interpretarea lui e superba. Lightman e foarte destept, cum a spus si Cersei, nu il intereseaza daca are destul bun simt in anumite situatii, iar accentul ala irlandez ii da o anumita culoare, I always liked the irish accent. 10 Imi place Foster, felul in care actioneaza ea si cum tempereaza situatia, dar si pe Lightman, plus mi se pare o fire extrem de eleganta. Despre Loker nu stiu ce sa spun, in unele momente mi se parea simpatic si amuzant, dar alteori ma enerva, mai ales de cand a invatat sa minta. Ria e ok, curajoasa si stie cand sa incalce ordinele pt ca situatia sa aiba un final bun. Imi place mult de Emily, fiica lui Cal, e amuzanta relatia cu tatal ei si reactiile lui la baietii cu care se intalneste ea, dar e foarte tare si ca ea e singura care chiar reuseste sa il citeasca pe Lightman oricand si sa il puna in incurcatura.
Probabil ca sezonul 4 nu va mai exista, dar daca ar fi, sigur m-as uita. Smile
[Imagine: sig_reinoir.png]



Răspunsuri în acest subiect
Lie To Me - de ammaniac - 16-11-2011, 12:25 AM
RE: Lie To Me - de Cersei - 15-03-2012, 01:29 PM
RE: Lie To Me - de Monoxid - 15-03-2012, 09:45 PM
RE: Lie To Me - de Crazy~Tenshi - 09-09-2012, 11:43 PM
RE: Lie To Me - de DeDal N. - 20-05-2014, 02:47 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)