Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

OHSHC(Ouran High School Host Club)

#17
Ow, cum de nu am vazut asta mai devreme? O.o" Rusine mie!
Oricum, am vazut anime-ul in vacanta de iarna si pot sa spun ca am devenit addicted de prima data. Stateam treaza pana pe la patru dimineata doar ca sa ma uit. Fiecare episod a fost special si a avut ceva aparte. Nu a existat nici un episod la care sa nu rad. Iar crescatoria de ciuperci a lui Tamaki a fost asa funny.
Tamaki este Regele, prea iubit rege si mama familiei Host Club. Imi place ca poate fi si fermecator, si ranit in orgoliu si adorabil de adorabil. Este un dragalas fara pereche.
Honey e asa de kawaii! Nu e nimeni mai dragut ca el. Si e asa special si adorabil, iubeste prajiturile si iepurasul lui il completeaza atat de bine- imi place mult atitudinea lui degajata si ca e mereu optimist si vesel.
Si preferatii mei: Kaoru si Hikaru. Eu pot sa-i deosebesc dupa voce XD Imi place mai mult de Kaoru, este mai diferit, plus ca Hikaru are deja pe cineva. Dar impreuna sunt pur si simplu mult prea amuzanti, iar cand sunt pe pragul de a se saruta, cu toate acele petale de trandafiri... Ay, sa salivezi nu alta!
Oricum, mie mi-a placut foarte mult acest anime si pot sa spun ca l-as revedea oricand. Se merita si il recomand, pentru ca nimeni nu va regreta daca se va uita.
She's wiskey in a teacup.





Răspunsuri în acest subiect
RE: OHSHC(Ouran High School Host Club) - de Grazy - 07-08-2007, 03:40 PM
RE: OHSHC(Ouran High School Host Club) - de Sloth - 29-12-2007, 03:03 PM
RE: OHSHC(Ouran High School Host Club) - de Tayuya Chan - 04-09-2008, 12:30 PM
RE: OHSHC(Ouran High School Host Club) - de Isuzu - 21-09-2008, 11:04 PM
RE: OHSHC(Ouran High School Host Club) - de Addeh - 28-01-2011, 07:11 PM
RE: OHSHC(Ouran High School Host Club) - de Rain - 10-03-2012, 03:43 PM
RE: OHSHC(Ouran High School Host Club) - de Saravis - 10-03-2012, 08:09 PM
RE: OHSHC(Ouran High School Host Club) - de Lexxu - 12-07-2012, 10:56 PM
RE: OHSHC(Ouran High School Host Club) - de Fear - 09-04-2013, 08:54 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)