Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Nijikon 2011

#31
Deci pan la urma toti zupisti sau macar spuma lor vor sta langa mine b-)
[Imagine: i1UaYaJ.jpg]
Humans, puzzles.

#32
A da 21 te trec si pe tine pe lista celor cu care tre' sa ma pozez24
[Imagine: wqymg0.jpg]

#33
Poate o sa reusesc sa vin si eu dar cred ca tot a doua zi 21.Ca si Irukandji prima oara am venit anul trecut si eu o sa fiu printre cele mai mici 21 14 ani.Sper ca anul acesta sa ma imprietenesc cu mai multi ca sa nu hoinaresc singura :d.Si sper ca anu ista sa nu ma mai pierd de Irukandji 24.

#34
Stiu ca anu trecut vorbisem cu o fata sa mergem si noi...nu s-a mai intamplat. Deci anu asta o sa fie prima data.Cand am vazut anuntul m-am emotionat ca o freiera...nu stiu de ce 21 Oricum sunt sigura ca o sa fie distractiv,mama nu stie cum sa ma mai dea afara din casa oricum.

#35
@Madu, chestia e ca eu vin doar a doua zi si tu anul trecut ai venit doar prima. Sper ca o sa ne nimerim deodata. O sa te leg de mine anul asta sa nu te mai pierzi 21

#36
(30-09-2011, 02:49 PM)Tan A scris: @Deea h2elen iar nu dormi 2 luni 21 ca ai "nijikon fever" 21)))))
e]
24) de data asta cred ca doar o luna 24) dar oricum imi vreau hug-ul.poza 21 si tre sa te corup MUHAHAHA 21)


Tan edit: ce naiba i-ai facut bietului mesaj de l-ai matratat in halul asta.... nici nu se afisa....
[Imagine: wqymg0.jpg]

#37
stiu24) stiu21!!!EVIL 21 pai da am vazut ca nu se afisa,am dat inca o data edit24 am scris altceva,am sters si am dat iar edit21 21)))
[Imagine: wqymg0.jpg]

#38
Vin cu Cherie. Sâmbătă venim clar. Poate și duminică.
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#39
Vin si eu in ambele zile, habar nu am la ce ora (ori de la 10-11.. ori dupa 15 - ceeea ce ar fi cam trist) si sper sa gasesc un grup de oamnei la care sa ma atasez pentru ca vin singura si nu cunosc prea muti fani anime... live (si nici online nu cred ca o duc mai bine in ultimul timp XD).

Ce misto e de voi ca sunteti minori si puteti sa va laudati cand mergeti la festival ... ma simt cam batrana... si vreau poza cu toata lumea care va fi la standul ala! o//o

Daca vreti va ajut sa scapati de parinti, dar numai pentru jumatate de zi aka cam cat o sa bantui si eu pe-acolo... Zuppy08
[Imagine: Anime_Vector_Signature_by_iNegacion.jpg]

#40
(10-10-2011, 01:43 AM)mariska A scris: Daca vreti va ajut sa scapati de parinti, dar numai pentru jumatate de zi aka cam cat o sa bantui si eu pe-acolo... Zuppy08

Eu vreau, Eu vreau !!!! Sper ca imediat ce ajung sa scap de ei.... dupa ce mama isi termina discursul cu "Ai grija sa nu vorbesti cu strainii, sa nu pleci de langa el/ea, sa nu bantui pe aici, sa nu cheltiu toti banii etc..." 21
Feel The Way
[Imagine: Nyu.gif]
And Do It
[Imagine: member5-1.png]
MyAnimeList | DeviantArt | Drawings|| Blog




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)