Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Music Channel da k-pop~!

#11
Se pare ca e gata VIP HOUR
Pentru cei interesati, melodiile difuzate au fost:
2NE1-Clap your hands
SHINee-Hello
Big Bang-Beautiful hangover
SS501-Lov ya
SHINee-Ring ding dong
2NE1-I am the best
Asiatix-Sleepin Away
MBLAQ-Monalisa (Clar nu ma holbam doar la buzele lui Seungho :- ")
Super Junior-No other
Am dat tv-u la maxim si m-a durut undeva de faptul ca toti tipau la mine sa dau mai incet21
Am tipat, dansat, cantat si mi-a placut la nebunie.
Totusi as fi vrut si altceva gen Mr Simple, Lucifer, B2ast(Shock ar fi fost geniala21)....dar ca sa nu par mofturoasa, multumesc celor de la Music Channel pentru macar atat....Sa traiti si sa ne mai dati kpop!15
[Imagine: kyuhyun_by_kawaiimiu-d45nk94.jpg]
~What Kyuhyun wants, Kyuhyun gets!~

#12
O, da. Music Channel rullz ! Sunt atat de ocupata si de stresata din cauza scolii, incat imi gasesc pacea doar ascultand niste melodii kpop : )). Ma bucur sa aud ca vor da o ora intreaga de muzica asiatica la tv. Pacat ca doar marti seara, din cate am inteles. Deci...ar insemna ca in acea ora sa se dea cam 9-10 melodii, presupun. Foarte bine : )). Decat 5 melodii pe saptamana...mi se pare foarte ok xD.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#13
Oh da... a fost o idee buna sa dea in sfarsit K-pop la TV. Insa da mereu si mereu aceleasi melodii adica: B2st- shok, SNSD- Run Devil Run, ss501- Love ya ( asta mai rar), 2ne1- I'm the best, MBLAQ- Monalisa si alte trei melodii de la Super Junior , Taeyang, GD&T.O.P . Poate si cateva J Rock am mai vazut pe acolo insa nimic nou... Serios intr-un timp am inceput sa il urmaresc in fiecare marti, ba chiar mi-am pus si ceasul sa sune sa nu uit dar dupa ce am realizat ca da mereu si mereu aceleasi melodii nu mai avea farmec.. Inteleg ca se voteaza trupa dar sa dea la naiba si alte melodii de la trupa respectiva.
Just the
way you know me..

#14
YAY!! K-POP la tv!! I still remember the first time I saw it... Aproape leşinasem...în ghilimele. Eram aşa de fericită şi cântam, şi dansam şi altele... However, acum...dau aceleaşi melodii, ceea ce, uneori, este cam enervant, pentru că, ca fiecare om, aşteptam ceva nou, dar deocamdată trebuie să ne multumim cu ce avem... Macar ei DAU k-pop la tv.
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Rate the song ! [ K-music version ] Denny 247 102.103 13-04-2013, 11:48 AM
Ultimul răspuns: Liar
  LIVE Music Bank. SooMin 0 2.374 10-09-2010, 12:49 PM
Ultimul răspuns: SooMin


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)