Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salvati k-popul

#5
Awesome...78. Ti-ai facut treaba doar? LOL~ Ok, then. Dar cred ca totusi, inainte sa pui mesajul, sa-l ''trimiti'' ar fi trebuit sa fi informata despre ce e vorba. Bine, asta nu conteaza...Multumesc oricum ca m-ai lamurit.
Alysu...era de asteptat, duuuh~. De ce sa fie oameni care au talent la TV? Ca vrem noi? LOL~ Cine suntem noi sa ne trezim sa le spunem noi de k-pop celor care nici macar nu stiu cu ce se mananca, sa fim seriosi acum. Era de asteptat ca lista sa fie plina de k-pop. Era prea frumos sa fie adevarat... 78.
Ce vrea romanu' la TV decat fete despuiate dansand la bara, versuri cu injuraturi de mama, de sora vitrega de...copii 78. Whatever. Ar trebui sa se faca un canal DOAR cu k-pop, dar cine sa-l faca? Eu? si chiar daca o sa existe, persoana care l-a facut trebuie sa se fi lovit foarte tare la cap sau sa fie fana kpop inraita. Oricum, eu stiu sigur ca k-popul o sa ajunga sa predomine lumea. Popularitatea acestui gen de muzica este foarte mare, si sigur va mai creste. Este vizibil faptul ca in fiecare zi apar cel putin 100 de fani kpop.
Peste multi ani cand vom intalni o persoana care asculta kpop nu va mai fi coincidenta, ci...o chestie...obisnuita. O sa vedeti asta, sper.
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]



Răspunsuri în acest subiect
Salvati k-popul - de P@uu - 05-08-2011, 01:59 PM
RE: Salvati k-popul - de Aerith - 05-08-2011, 06:04 PM
RE: Salvati k-popul - de Alysu - 05-08-2011, 08:39 PM
RE: Salvati k-popul - de P@uu - 06-08-2011, 12:08 AM
RE: Salvati k-popul - de Aerith - 06-08-2011, 01:32 AM
RE: Salvati k-popul - de Alysu - 06-08-2011, 03:23 AM
RE: Salvati k-popul - de Aerith - 22-08-2011, 10:24 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)