Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Another important thing for the kpop fans. :>

#1
Hmm... Stiu ca pe aici sunt cativa [sau poate mai multi] oameni care au talent si care ar avea si ocazia 21 E vorba de o auditie, pe plan mondial, organizata de SBS si sustinuta de SM, YG si JYP. Sunt puse la bataie premii precum sansa de a inregistra un album si un premiu in bani in valoare de $285,000. Multi bani, huh?
Pentru ca trebuie sa cititi de pe pagina oficiala, si nu de la mine, ca sa intelegeti ce si cum, am sa va las link catre ea 3
http://www.allkpop.com/kpopstar/
Celor care vor sa incerce, noroc!

PS: Daca nu isi are locul aici, mutati-l, stergeti-l, whatever.

[Edit Rain] Auditia s-a terminat de mult. Topic inchis! ^^

#2
Tin sa mentionez, ca a mai fost un concurs asemanator, la care au participat si de la noi. Insa fata din pacate a aflat tarziu de auditie, si nu a mai reusit sa mearga, trebuiau pregatiri, viza, etc. Deci asta inseamna ca aveti sanse, doar sa demonstrati ca puteti si vreti. ^^ Bafta!
~My dA!
~My twitter account!
My life, my soul, my inspiration --> Korean style
[Imagine: tumblr_lspwr4bMkI1qheiqqo1_400.png]

#3
Asa cum a spus si Alysu... Trebuie sa aveti vointa si sa aratati ca puteti si vreti...Bafta si din partea mea. Dar, sunt sigura ca...pentru auditii iti vor trebui bani, va trebui sa investesti 106.
N-o sa fie chiar atat de usor ca si cum ai batea din palme. Nu spun asta sa va descurajez, cei care vor sa incerce, bafta multa <3 si succes. [ Cum ar fi ca o romanca sau un roman de-al nostru sa fie in kpop world impreuna cu..Super Junior?! Spun doar... 21]
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Foarte importaaaaant pentru fanii kpop :3 Denny 0 2.800 18-05-2011, 04:31 PM
Ultimul răspuns: Denny


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)