Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cele mai bune AMV-uri

#21
Datorita imaginatie si melodiei a iesit un AMV pe cinste.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=D5-QnBc58XM[/youtube]
Song: Devil May Cry 3 Soundtrack - Devils Never Cry
Anime: Hellsing
Autor: gabriielF

#22
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#23
Preferatul meu AMV of all time si fara a exagera, un candidat sigur la top 10 AMV-uri pe youtube...totul este facut ca la carte: lungimea clipului este exact cea optima, calitatea audio si video top notch, flow-ul este aproape de perfectiune, efectele sunt printre cele mai complexe si utilizate cu cap, nu doar aruncate ca eye candy, iar melodia este cat se poate de potrivita . Este un MEP in care a avut contributie si arhicunoscutul FedeBankai. Singurul defect este ca intr-adevar poti avea o criza de epilepsie din moment ce marea parte din scene sunt taiate la intervale de 1 secunda sau chiar mai putin, efectele folosite intensificand si mai mult acest lucru.



Song: Takedown - Blue Stahli
Editors: FedeBankai, Sempai3607 & TheBoooooooooom
Anime: Mixed

Edit: Si inca doua AMV-uri pe care le ador personal, dar care pentru ochiul critic al profesionistilor sunt rudimentare, fara cine stie ce efecte, in mare fiind realizate doar prin lipire de scene, insa melodiile folosite se potrivesc extraordinar cu actiunea incat pentru mine nu a mai contat.



Song: Down - Thousand Foot Krutch
Anime: One Piece ( mentionez ca nu am urmarit niciun episod din aceasta serie)
Editor: OnePioce98



Madara oricum e un badass, insa acest AMV il desavarseste si mai mult.

Song: Indestructable - Disturbed
Anime: Naruto
Editor: Sandro Shugladze
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#24
Eu as merge cu Bleach pentru ca sunt obsedata momentan. Am cateva preferate pe care le-am pastrat in memorie.


Apoi melodia asta, geniala si putin prea geniala. Imi creste pulsul cand o ascult.


Ah lupta asta. Si cand credeam ca totul se va incheia, Ichigo revine :3 Una dintre preferatele mele.


Si bineinteles Hollow!Ichigo nu poate sa lipseasca. So evil and so good.


Sunt sigura ca le stiti pe majoritatea dar cei care nu le-au gasit pana acum, enjoy !!!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#25

Cuz edit and more.......................................................................
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#26
Acest amv chiar trebuie vizionat... so funny ^^
[Imagine: a90f777e-a3d1-4202-81ee-aa1d53b75859_zpsealpgl4g.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)