Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Evită cuvântul DA sau Nu (2)

#31
Nici gând. ^^'.

Hmmm: Next:
Îţi place să găteşti?
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#32
Asta insemnand sa ascult toata ziua melodia aia geniala Judas care ma face sa salivez=p~ si sa o dau pe replay de 700 de ori pana ma plictisesc si schimb pe Money Honey, sau Alejandrooo, OMG...21 raspunsul reiese15

Next: Iti place Twilight? [eu adoooorr:X]
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

#33
Hmpp destul de adika am vazut filme mai reusite si totusi are un farmec aparteSmile
Iti place ploaia?
[Imagine: singa-1.png]
._. OMFG ._. C0caaa!na IsS` [On] -_-"

#34
Ploaia este sinonim cu inima mea vesnic melancolica, mereu intr-un abis negru, legata la capatul lumii. Stropii ei reprezinta lacrimile mele care cad asa de des21 .____. asta s fost ciudat.....

Next: Tie somn?21 [ca mie da]
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

#35
somn 39 posibil sa stau doar cu ochii pe pereti, ce am eu se numeste lene combinata cu plictiseala >.< somnul e pe la alte persoane, vine abia pe la 12 noaptea incolo 21
next: Vrei sa fii intr-un loc racoros ca Antartica? [ce as da pentru o clipa de racoare]
[Imagine: h8v.gif]
 

#36
>.< Ar fi prea frig, si as ajunge sa lesin, sa inghet, as ajunge in Ice Age 421. Deci ajung viitor Star, dar totusi, tot mai bine este acasa, chiar daca e cald, prea cald, o sa vina Apocalipsa, asta e7821

Next: Ai auzit de Smiley?
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

#37
Îl ador, în clasa a şasea numai Smiley ascultam - eu cu un coleg 21 -

Next: ÃŽÅ£i este foame ?

#38
Trebuie sa recunosc ca astazi am abuzat de mancare luand in considerare ca sunt in mijlocul unei cure de slabit, deci ar fi de-a dreptul ingrozitor sa-mi fie foame si sa m-ai mananc ceva 20

Q:Ai vrea sa poti zbura?
(nu sunt ticnita, doar visatoare 21)
4

#39
As vrea sa plutesc pe norisori, intr-o lume de ciocolata, dar am rau de inaltime 17 21

Next: Vorbesti cel putin 5 ore la telefon?

* nu e spam nu e spam*
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

#40
Depinde. Dar deobicei am comvorbiri foarte scurte, alteori uit de existenţa mobilului meu.
Însă când prind o persoană cu care mă înţeleg super bine sau îmi este prieten/ă stau câteva ore în şir. 21

~Next: Ai vrea să ai o trupă ?



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Evita cuvantul DA sau NU :P:P:P white angel 1.352 398.162 29-06-2011, 05:51 PM
Ultimul răspuns: History


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)