Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Blackguard's art

#1
Zuppy03
Ei iata-ma si pe mine....Din moment ce desenele mele nu prea sunt manga-anime style, cred ca aici e zona lor 4

Soo without further delays....asta e galeria mea :
http://blackguard89.deviantart.com/gallery/28537735

cand voi mai face altele noi voi pune link direct 15

#2
Omule, esti genial! o.o'' Nu conteaza ce stil ai abordat, e foarte misto *eu nici nu sunt pe acolo*! Oricum, Overwatch Soldier, Toxin si Strider cliffs (modul in care ai realizat culorile si umbre fantomatica - nu intreba .______.'' - sunt superbe) sunt geniale! =p~ Nu o sa le comentez pe toate, chiar nici una. o.o'' Pot spune ca imi place cum faci schite si cum folosesti culorile. 65 Ai talent. Chiar ai. T_____________T Dea bea astept urmatoarele desene. 65 Succes, meeei, pana atunci!! D
Daca vreodata, chiar si intr-o viata de apoi, faci vreun desen yaoi, dar yaoi, formidabil ca astea, sa ma contactezi chiar si in Hawai o.o''. Pricepusi?65
Oricum... vad ca orice smecheras (nu te simtii) si altii au deviantart. T_________________T La asta nu raspunde, daca macar ai citi sau ceva in genul. 78

ps. Iar eu care te intrebasi cand iti deschizi topic. 65 78
[ediiiit!] Primaaaaaaaaaaaaaaa! :bv: Nu ca as avea ceva cu sa fiu prima. T___________T N-am vrut sa scriu si randurile astea ca sa fiu sigura ca sunt prima si nu mi-o ia nimeni inainte *uff*. Ce noroc ca Zuppy nu posteaza si aici ca l-as strangula cu caciula pe care a purtat-o de Craciun. 65
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#3
*Roll on the floor laughing*24

You are veeeeeery energetic aren't you?21

Nu ma supar..stiu ca multi au devart...si stii chestia e ca devart e mai mult pentru hobbyes....dar nah sunt si artists profesionali pe acolo sooo nah..Smile

mUMultumesc pentru pareri Smile

#4
N-ai pentru ce. 71 Sa ma vezi cum toata ziulica caut ceva yaoi. 65 Aia da fire energetica. 21 Oricum, sunt mai mult lenesa, dar daca tu zici... 65 Oh, imi venea mie sa zic ceva, ceva! 71 Eu te astept, daca nu dureaza mult, ca asa fac eu - dau de un user, ii dau comenturi cam peste tot, apoi... pa, pa. :]] Oricum, te astept cu noi desene (mie mi se pare ca ai talent, cine stie, poate o sa ajungi un profesionist 65) si vestea despre ceva yaoi. 65 Nu uit, nu uit. Oricum, thanks you for compliment! What can I say? This can be called off topic? 65 However, it can give edit here to comment on these pictures, but ... neah, I know all too well (ca tot o dadusi tu in engleza o.o'', oamanule 78).
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#5
Da...scuze ..21
E un obicei al meu sa mai fol fraze semi...adica si ro si eng....E de la growing up uitanduma la Cartton NEtwork .........sorry xD

#6

Eii A trecut ceva vreme de cand am mai fost pe aici 21
Oh well busy busy cu faculta ....Zuppy04
Meanwhile heres some more stuff i made 4



[Imagine: scrap_bot_colured_by_blackguard89-d3b2arq.jpg]
[Imagine: sir_ram_sketches_final_3_by_blackguard89-d4rx00l.jpg]
[Imagine: sir_ram_work_in_progress_by_blackguard89-d4sff7b.jpg]
[Imagine: having_fun_with_corel_painter_by_blackgu...4rwzg0.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)