Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Top 5 Hottest Anime Guys

#1
Bun
Exista threadul pentru topul celor 5 anime preferate, de ce sa nu fie si cel pentru Hottest anime guys?

Incep eu Smile

1)Seshomaru (Inuyasha) - Deci da, nu stiu de ce imi place... e asa, semxy. Pur si simplu mi se pare mai cute decat Inuyasha
2)Sebastian (Kuroshitsuji) - Demon, majordom, ce sa nu-ti placa ? Mai ales cand face toate miscarile alea al nabii de smexy in fata lui Grell 38
3)Lawliet - L (Death Note) - Pai, de ce nu ? e ciudat, deci ne potrivim acilea. E si destept si d etreaba si obsedat de dulciuri 7 stuff [copia mea fidela 21]
4)Naruto (Naruto Shippuuden) - Oare chiar mai are rost sa zic de ce ? o.o
5)Ritsuka (Loveless) - P-p-pai... e din cauza ca deh, are codita si urechiuse & stuff =^.^=

Daenarys EDIT: Cei care vor scrie doar lista cu nume fara niciun motiv, vor avea posturile sterse. S-a zis cu spamul aiurea.
Feel The Way
[Imagine: Nyu.gif]
And Do It
[Imagine: member5-1.png]
MyAnimeList | DeviantArt | Drawings|| Blog

#2
Well, de ce sa nu ma prostesc putin? Hahaa !!!
1) Soubi Agatsuma - Loveless
De ce? Hmmm, I have a thing 4 guys with long hair. And glasses. Yeah, they look hawt and kinda kewl. Cred ca de aceea, plus ca si in manga arata super. Asa, anime-ul a fost grozav iar deci si asta cred ca e un motiv. Yup, cu siguranta, + personalitate = awsomeness !!!

2) Kida Masaomi - Durarara
He is the father of kewlness and the 'I don't really care' look. Cred ca si de aia il am la semnatura. He is like whatever. Dar bineinteles, asta e doar o masca. Pana la urma ii pasa. Dar de ce sa isi dea arama pe fata. Merge foarte bine si asa.

3) Sebastian Michaelis, Claude Faustus - Kuroshitsuji
Vreau sa zic, sunt doi demoni, nu pot alege. Unul are acea personalitate, celalalt are ochelari. Plus ca semnul de pe mana lui Claude e mai kewl, ahahah. Ma rog, asta nu e neaparat un motiv. Dar nu pot sa aleg intre ei.

4) Itachi Uchiha - Naruto
Yup, Naruto nu putea sa lipseasca. Minte bolnava, in acelasi loc il am si pe Sasori dar pana la urma el a fost gasit ca fiind o papusa deci, nu mai are rost sa il bag in top.

5) Edward Elric - FullMetal Alchemist: Brotherhood
Specific, grafica e mult mai draguta in a doua serie, de aceea imi place mai mult. Pare, de la bun inceput mai matur si devine pana la urma mai inalt decat Winry. Ma rog, atitudinea il ajuta.

Deci, asta e topul meu. Next !!!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#3
1 . Neuro Nougami - Hmm , un demon detectiv sexy , nu am ce sa zic . Desi isi bate joc de toata lumea prin felul lui de a fi e hot mai ales ca uneori te baga in sperieti 21 E asa cute cand o intoarce pe Yako in toate pozzitiile si ea nu ii spune nimic . Hope they will be together .

2 . Nezumi - Un soricel cute and hot. Mai ales cand l-a sarutat de ramas bun Shion . Un moment cand am luat - o razna . Oricum , are o personaliitate unica si ceea ce m-a facut sa-l plac a fost faptul ca era super - protector fata de Shion si desii el spunea ca e asa doar pentru ca i - a salvat viata eu stiu ca-l iubeste ! ! !

3 . Zeig / Duo - Nu ma pot decide, Zeig e destul de nepasator si face tot ce i se spune pe cand Duo e inversului . Tocmai din cauza asta a fost detronat . Antway , they are 38 . . . - > intelegeti dupa expresia mea faciala sau . . . emoticonul ? 21 .

4 . Ren Ichimoku - Just beacuse he appears to be a handsome young man . Mai mult pentru aspect . Dar si personalitatea e cute . Dar doar cute . Nu ma impresioneaza in mod special . Moku ocupa locul patru .

5 . Amaimon - Broccoli ! ! ! Prea geniala faza 24 Nu mi-o pot scoate din cap dar oricum , e si el ... pai bine e mai mult sweet decat hot dar e ok . Cam atat am avut de spus .

Anime - urile sunt : Majin Tantei Nougami Neuro ; No . 6 ; Legend of Duo ; Hell Girl ; Ao no Exorxist .
[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt

#4
Oh Geezuus o.O Deci...

1. Sasuke Uchiha [Naruto] ---> a fost primul care mi-a atras atentia, si chiar este hot 71, adica care fata sa nu il placa?

2.Seshomaru [Inuyasha]---> Cat pot sa il ador, Sessy este cel mai tare tip din Inuyahsa, pe bune, ar trebui sa aiba show-ul lui ^_^.

3. Shinichi Okazak [Nana]---> Oh Geezus =p~ Ador basisti ^.6 si el este chiar un timp super hot.

4.Zero Kiryu [Vampire Knight]---> No comment

5.Yoh Asakura [Shaman King]---> 65 M-am uitat la acest anime in urma cu un car de ani, dar niciodata nu o sa il uit pe Yoh21 hot hot HOT!
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

#5
Alucard is the sexiest piece of cartoon I've ever seen in my life. Even if his face is rarely seen, I may say that his crazy-acting-stupid-childish-killer style is one of the best. Afterall, the guy is a true vampire. And he's wearing hat. Hats are hot (?) I may say that Lavi from D.Gray-Man is an other piece of sexy cartoon, not just because that awesome fluffy red hair, nor because of his personality, just the fact that he exist is a gold one.
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#6
Fiindca am sters doua posturi de ici-sa, il voi pune pe al meu, sa nu ramana topicul ingropat.

Lista mea e putin cam vaga pentru ca nu am vizionat anime in ultima vreme, cel putin nu foarte mult.

1) Lavi, D.Gray-man

In mod evident, Lavi e printre putinele personaje din D.Gray-man pe care le-am sustinut de-a lungul seriei, datorita faptului cum arata si a personalitatii lui *kawaii usagi <3*. Parul roscat, ochii verzi si un trecut enigmatic. Yumm

2) Fay, Tsubasa Chronicles

Cine nu-l stie pe Fay? Blondul foarte calm, sarmant si pur si simplu delicios de privit. I have a thing for powerful, good boys, what can I say?

3) Hikaru & Kaoru, Ouran High School Host Club

Mi-a fost intotdeauna dificil sa-mi dau seama pe care din gemeni ii prefer, insa ma pronunt pe faptul ca amandoi arata bine si imi plac ambii in ceea ce priveste caracterul. Si daca nu il ai pe unul, il ai pe celalalt, nu?

4) Edward Elric, Full Metal Alchemist

E un personaj canonic si recunosc ca in timpul adolescentei mele, am avut un mic crush pentru el. Par blond si lung? Hell yeah!

5) Meh, e destul de dificil un top 5, pentru ca personal nu prea am o chestie pentru tipii din anime. Um, as putea continua cu Allen Walker, din D.gray-Man si pate cu Tikki Mykk din aceeasi serie. Poate Kyo din Fruits Basket, George din Parakiss... Nu stiu.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#7
Hey buna! Sunt noua aici si acesta este printre primele locuri unde postez deci:
1.Sasuke Uchiha(Naruto)<damn this guy is Hot>este prima mea dragoste dintr-un anime avand in vedere ca a fost primul anime vazut deci:X

2.Shin(Nana)<numai gand ma gandesc la tipul asta deja nu mai pot deci merita locul 2>

3.Takumi(Nana)<tipii astia cu parul si ochii negrii....21>

4.Ren(Nana)<am o obsesie cu anime-ul asta,toti tipii din el sunt HOT>

5.Naruto(Naruto Shippunden)<in partea a doua se face un frumusel>

Mai sunt altii...dar astia sunt top 5
[Imagine: missyoubear.jpg]

My work: - Sentimente uitate [Naruto]
- O vara plina de iubire si schimbari [Proza]

" Love it's like wind. You can't see it, but you can feel it."

#8
Nu - mi vine sa cred ca nu am observat topicul . vaai xD .
Sa ma gandesc :
1. Naruto - Naruto Shippuden - Stiu ca are latura aia asa de Tebayo :3.
2. Zero - Vampire Knight - E asa de misterios si totusi toata lumea il stie asa de bine o.o'.
3. Ciel Phantomhive - Kuroshitsuji - Micutul meu dulceee <3. Imi vine sa-l mananc de fiecare data cand il vad. Desi, la atitudine e total diferit de mine. xD
4. Sebastian Michaelis - Kuroshitsuji - Cel mai Smecsi demon <33. Desi, am o inclinatie si spre Undertaker & Grell x33.
5. L - Lawliet -Death Note - Cum sa nu il adore cineva pe copilasul asta [ Defapt, nu prea e copil xD ] .
Ce lista adorabila o.o'
[Imagine: sasu_naru_by_kiduutz-d5035to.jpg]
Ne? (:

#9
Pai sa vedem...
1.Yagami Light-Death Note: Cum sa nu-ti placa tipul? E asa hott si malefic si totusi corect si cu un suflet bun si...si...! Dar doar cand e normal, nu cu paru rosu...
2.Naruto: Par blond, ochi albastri de topaz, cum sa nu-ti placa?
3.Hugh Anthony Diswald- Dantalian no shoka: Si asta...Blond cu ochi albastri, bogat, lord, pilot , englez, curajos...ce mai..perfect!
4.Edward elric: Si asta...frumos de ramai fara cuvinte!
5.Ichigo-Bleach: E el roscat, da imaginati-va cum ar arata cu paru luuung...e,e? va place si voua, nu?
Ajutati-ma sa-mi indeplinesc visul: sa-i vad pe micutii astia adulti! Tot ce trebuie sa faceti e sa dati click!
[Imagine: r6KlR.png] [Imagine: IZpPm.gif] [Imagine: MRb1Z.gif] [Imagine: Z8Pjv.gif]

#10
1. Iason Mink.
Par blond, lung, minte nemaipomenita, a fost super minunat cand l-a intrebat pe Riki daca il iubeste pe Guy asa mult (gelozie la primul contact vizual *evil laughs*). Si e atat de minunat si atat de sexy si atat de violator si atat de... TT^TT
2. Joshua McBear.
Trebuia sa ma indragostesc de roscatul mamei de urs American (ursii americani sunt mai periculosi decat cei Japonezi *evil laughs*), nu-i asa? Ador cand face fata aia suparata cand uke-ul sau doreste sa se duca la Niorin. ;x Si e mult, mult, mult prea adorabil cand il tranteste pe masa pe sensei-ul lui Niorin si ii zice ca o sa o faca toata noaptea pana -mereu uit cum se cheama- o sa creasca si o sa creasca... ;x Si e mult prea adorabil si sexy cand este plin de bandaje. 24
3. Kanou-san.
Am revenit la aceasta placere pentru el. T____T Nu imi vine sa cred ca am renuntat la obsesia pentru un asemenea personaj fabulos si glorios pentru un alt personaj minunat si glorios si sexeh ca si Iason. T____________T Am vazut acum cateva zile Okane Ga Nai (No Money) -adica revizionat pentru a... aa... a fost de cateva ori- si aproape imi dadeau lacrimile la cat de minunat era Kanou-san (sunt ciudata, stiu 21, insa toti suntem).
4. Renji.
Cum sa nu il ador pe roscatelul meu din Bleach? Grrrrrrrrr. E fabulos! Si e face un cuplu splendit cu Byakuya (pe langa ca Renji e si primul personaj care mi-a placut din Bleach).
5. Nu am nicio idee. Inainte ar fi fost Nezumi pe aici, insa mi-a trecut obsesia pentru el. Sau Takumi (imi placea de el fiindca era cel ”intunecat”).

1. Ai no Kusabi (The Space Between).
2. Sex/Love Pistols.
3. Okane Ga Nai (No Money).
4. Bleach.
5. Nezumi = NO6. Takumi = NANA.

P.S.: Katze din Ai no Kusabi ramane intr-un loc special cu cicatricea lui si pachetul de tigari Black Moon pe care i l-a daruit lui Riki cand l-a trimis in cladire ca sa nu il lase pe Iason singur. TT^TT


Revenind. O sa incep iar(asi).

1. Iason Mink. Ai no Kusabi/The Space Between
-motivele raman aceleasi-
2. Kanou-san. Okane Ga Nai/No Money
Obsesia mea veche si inca superba.
3. Alberto. Ikoku Irokoi Romantan
Perfectiune.
4. Joshua McBear. Sex Pistols
Roscatelul mamii.
5. Renji. Bleach
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Top 3 anime guys. Addeh 10 7.645 24-07-2012, 11:04 AM
Ultimul răspuns: Kyandi.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)