Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Top 5 caractere din naruto care nu iti plac

#1
Ce caractere nu va plac din Naruto la mine vine asa

1.Karin Fata asta e dusa merge in limba dupa Sasuke da si Sakura era , dar frate nici in halul asta.

2.Tobi Frate tipul asta are loc rezervat la spitalul de nebuni

3.Kisame prea peste....

4.Hinata ma enerveaza frate inteleg ca ii place de Naruto da pana mea sa lesine si sa ii dea una ziceti de Sakura ca merge in limba dupa Sasuke macar nu lesina si nu ii da un cap in gura )))

5.Ino credeti-ma e bine inainte aparea pe locul 2, dar sa mai schimbat incetul cu incetul poate nu o sa mai am pe acest clasament
[center]
My fragile soul is broken
[/center]

#2
Caractere din Naruto care nu-mi plac:
1.Kakuzu(prea monstruos)
2.Karin(este mult prea slaba,prea enervanta)
3.Ino(eu cred ca este una dintre cele mai slabe fete din seria anime)
4.Zetsu(seamana prea mult cu o planta si este cam nebun.Este o aloe cu ghimpi)
5.Uchiha Madara(Tobi) -ce ma enerveaza la el este ca vrea sa stapaneasca lumea.

Cam acestea sunt personajele care le urasc din seria anime. Bye!!! :bye:
[Imagine: ItachiSig.jpg]






#3
1:Uchia Madara (Prea plin de el numi place la el este..ToT..)
2:Karin2Numi place la ea e ca e pra slaba si ma enerveaza deci...)
3:Zetsu2el e o planta vie 21 e ciudat)
4:Hidan2poi..Nu imi place la ele este ca...m=numi place..)
5:Sakura Haruno2Ea imi place dar numi place ca a renuntat la prietenia cu Ino dor pentru o pasiune de a iei care este Sasuke nu inteleg asta la ea de ce ?? a renutat la o prietenia pt un baiat)



Personajul care imi place este Ino Pur si simplu imi place e simpatika ^^

#4
1.Danzo - Pur si simplu nu il suport imi pare bine ca a murit
2.Ino- Prea obsedata de Sasuke si prea blonda(nu am nik cu pers blonde sa nu intelegeti gersit, dar ea e blonda si la propriu si la figurat)
3. Madara - Doar pentru faptul ca e cam obsedat sa cucereasca lumea si putin cam dus.
4.Sasuke - Nu cred ca mi-a placut prea mult vreodata
5.Sakura- prea plangacioasa

Ei cam atat
zby3pupic
[Imagine: taemin-grr_180679547.gif]
I just wanna know if you feel the same
When you call my name someday
I will be there right in front of you

#5
1.TenTen - Gosh, n-am inghitit-o niciodata : |. Se crede puternica, pe cand e praf. Mai e si urata. Mno... nu o suport deloc si asta e.
2.Danzo - Alt cre(s)tin care nu-l suport. Se crede si asta prea tare si toate cele.. nu stiu, dar in timp ce citeam manga ma enerva ingrozitor. Bine ca a murit, nu-mi pare rau.
3.Killer Bee - Mmmda, e puternic, dar nu il suport..... alte detalii nu dau, dar urasc ce i-a facut lui Sasuke.
4.Ino - Inainte era pe primul loc. O urasc doar in prima serie, in shippuuden devine acceptabila doar cand nu e in preajma lui Sai. Atunci mae enerveaza, ma calca pe nervi . In rest e acceptabila si in shipp. e foarte foarte frumoasa .
5.Shino - El si gandacii lui. Bleahh.
" Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata. Fie ca urasc, fie ca iubesc, stiu clar de ce... "


Suntem diferiti atunci cand avem pe cineva care ne iubeste pentru ca... acestia ne ofera sute de motive de a trai.

#6
pai...
1)Karin - oMg !!! e cu milka rau !! adica sa fim seriosi...e obsedata de Sasuke si mai e si urata...da-o in parti (vorba lu mama)
2)Zetsu - e....prea verde...prea alb...prea negru..prea bio...prea nebun...prea ?" ....planta
3)Hidan - are un....par in cap ... prea mult gel si e rece :cold: si...si...urat si obsedat de religia aia
4)Danzo - la fel...cu milka
5)Kısame - e...un peste...sau un...om..sau un pesto-om sau...asa ceva
Feel The Way
[Imagine: Nyu.gif]
And Do It
[Imagine: member5-1.png]
MyAnimeList | DeviantArt | Drawings|| Blog

#7
Well, let me see my mentally list... there you are *get her mentally list*

1. Sakura Haruno -nu-mi place rozalia e mataita -la modu rau- , prea nebuna dupa Sasuke si totusi o vrut sa-l omoare. Dupa mine ea e indragostita de fizicul si puterea lui Sasuke si-l mai si ranea pe Naruto, dadea in el ca intr-un sac de box, iar acuma ii place de Naruto pentru ca e puternic si fizic si mintal. Daca Kishimoto il cupleaza pe Naruto cu ea cred ca o sa vomit 24, sunt in total deacord cu Ayame Chan in acest punct de vedere. Nici nu vrea sa aud ca Kisihimoto vrea sa o faca eroina in urmatoarele episoade, dar din pacate o face>.<
2. Kabuto -De ce i-a inviat pe cei morti? Meritau sa se odihneasca, si-au terminat treaba. Dar tot vreau sa stiu cine e in ultimul sicriu ^w^
3. Danzo -Cel cu goana dupa putere ca si Sasuke. Danzo, Naruto nu-i o arma! Sincer ma bucur ca a murit, intr-un fel...
4. Orochimaru - Cand era mic era dragut, intr-un fel imi pare rau ca a murit era mai bine cu el decat cu fraierul de Kabuto.
5. Madara -Il vreau inapoi pe Tobi, era copilaros si amuzant, chiar si vocea lui te facea sa razi, mai ales cand striga. Pe Madara il urasc doar pt planul lui cu stapanirea lumii, in rest imi place de el, dar tot il vreau pe Tobi inapoi.

Deci, cred ca ar trebui sa zic de ce nu-mi displace Karin. Pentru ca a renuntat la sentimentele pentru Sasuke si pentru ca s-ar putea sa devina mai puternica acum ca-i in Konoha, poate ii ajuta in razboi si ea, desi nu cred dar n-avem de une' sa stim.
Din Akatsuki, inafara de Madara, nu ma enerveaza nici unu.

Tot ce am scris ii doar propria parerehug
[Imagine: KMS02-5.gif]
An alter-ego: Let your trouble fly like they have wings.
Me: Well,they actually have...
The alter-ego: What?
Me: It's just... they follow you anywhere XD

#8
1.Hinata Hyuuga- Well, pur si simplu nu pot sa o suport, adica inteleg ca ii place foarte mult de Naruto dar cum sa lesine de fiecare data cand il vede? Nu, prea timida si speriata pentru gusturile mele, plus ca arata..just awkward..oke?(And it's just my opinion!)
2.Sasuke- O fi el leu ca mine si alea alea dar e prea ingamfat si se crede superior tuturor, in plus mai are si "turma" aia galagioasa de fane dupa el.
3.Itachi- La fel ca si frate'su numai ca e varianta mai batrana si mai ridata.
4.Sakura- Urasc felul ei de a fi, mai ales faza cu: "Aaa!!!Sasuke-kun, Sasuke-kun!!!" si atunci cand ii impinge niste pumni lui Naru' imi vine sa ii trag eu ei ca sa vada cum e 22!
5.Kabuto- Care e treaba cu ochelaristul asta? Mi se pare un mos care se crede destept dar defapt e un papa-lapte care nici sa se lupte nu stie.
Pentru iubire nu se multumeste, in consecinta, n-o sa-ti multumesc nici eu. Doar te iubesc sublim si nebuneste, atat de pur, total, nepamantesc.

#9
1 . Sasuke - e dragut dar atat de obsedat de razbunare ...adica am inteles ca vrei sa te razbuni pentru ca ti-a omorat familia si bla bla bla bla bla dar mai las-o naibi
2 . Karin - e cam ciudata si nu e nici foarte frumoasa
3 . Danzo - tipul e cam obsedat de putere si se crede " foarte puternic "
4 . Suigetsu - este foarte ciudat tipul
5 . Jugo - ce e cu asta ? arata ca un experiment esuat si vorbeste ca un experiment esuat

#10
Sakura: nu am suportat-o never ..x_X
Karin: cand am vazut-o prima data mi se parea simpatica, dar nu ..
Naruto: da, stiu, e personajul principal si bla bla blabla bla, niciodata nu mi-au placut personajele pozitive [sau personajele principale65], mai ales acum ca e erou si face putin pe interesantu` [parerea mea]
Danzo: prea disperat 78
Ino: acum e mai draguta, dar tot o fraiera ramane si ea..71
[Imagine: YWk6O.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Naruto Shippuden 292 / Naruto Chapter 616 (Update saptamanal) George 43 27.599 01-06-2013, 09:21 PM
Ultimul răspuns: Aggie
  Naruto. Naruto Shippuden -> Movie list Rose ^^ 0 2.340 31-01-2012, 09:39 PM
Ultimul răspuns: Rose ^^


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)