Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Dezbateri inutile

#11
(14-05-2011, 09:16 PM)pffboy A scris: Intrucat ma aflu deja intr-o dezbatere inutila :
Rate the shit about KALIM,sound good..?!ehm..

Citat:Unii oameni inca nu inteleg ca intr-o dezbatere se vor intalni oameni cu pareri diferite, deci vor aparea divergente. Nu e neaparat cearta.

Asta e un fel de definitie a dezbaterii,foarte frumos.

Citat:Multe dezbateri de pe acest forum sunt inutile si am senzatia ca sunt deschise pentru a se marii numarul de posturi, dar e doar o parere proprie si personala.
Exact la postarea cu nr. 158-168 vroiam sa ajung,ce coincidenta ! =)

Citat:Pe bune, aici ar trebui un moderator, care sa stea cu ochii in patru mai toata ziua
Deja il compatimesc pe respectivul.


Eh..problema ar sta cam in felul urmator,pt a avea o dezbatere acceptabila ar fi nevoie de subiecte ( aici nu ducem lipsa ),niste parereri/idei bune (cam lipsesc ) ,ceva personal mediocru ( aici e si mai grav )si o gura cat o sura.
doar pentru ca si deoarece pff boy m-a rugat atat de frumos sa postez uite ca postez. Sunt de acord cu tot ceea ce a zis el.
Asa acum parerea mea: faceti ce vreti mama, fumati, nu fumati, beti cafea nu beti cafea, e viata voastra asa ca no, distrativa10
stiu ca sunt pe langa subiect dar asta e nu am avut chef sa citesc tot ce ati postat aici10




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)