Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Doriti sa se pastreze fosta tema a concursului?
Da
9.09%
1 9.09%
Nu
90.91%
10 90.91%
Total 11 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

FA & FF Sezonul IV

#31
Bun deci sa vedem poate fac un poll care va fi deschis pana pe 30 cand vom incepe concursul. 39

#32
Am si uitat eu de tema precedenta...so, cred ca pina pe 3 daca poll-ul va avea mai multi de da, tema nu va fi schimbata. In caz contrar sorry, depinde totul de voi.
btw!
Bine va regasesc din nouSmile

#33
Deci Mitchy te ocupi de concurs? Pentru ca eu spusesem ca ma ocup de editia asta si ai aparut brusc fara sa anunti nimic. 21 Daca nu te poti ocupa ma voi ocupa eu luna asta.

#34
Daca vreai...poti4...voi face deja medaliile eu kind terminati...stii regulile...fic-ul dupa o melodie + tema, si art deja e stiut, dupa fic.)
ms))

#35
Cred ca deja, concursul are deja o tema. Fiind una noua nu cea veche. Nu 11 raspunsuri si da doar 1.
phuu ce bine. Mitch bine te-am regasit 3
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#36
Bun deci pana la urma am vorbit cu ea si a ramas ca deocamdata, nu stiu exact cat timp, pana Mitchy va reveni ma voi ocupa eu de concurs. 71
Voi pune o tema noua si sper sa fie cat mai multi inscrisi la concurs.
Mitchy permite-mi sa iti imprumut regulile si detaliile despre concurs, pana la urma userii au fost obisnuiti asa si nu vreau sa ne incurcam. Deci nu imi asum credite pentru reguli, ideea concursului sau tot ce s-a regasit pana acum in el.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)