Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rate the music video

#21
Hm, să vedem. Sinceră să fiu nu ştiam trupa, până acum. Şi spre binele omeniri - lol - îmi place foarte mult. x3
Melodia e tare drăguţă, iar videoclipul se potriveşte. Plus, se află acei căţeluşi care mă provocă spun 'awww, ce duulce' *:3 . Zic şi eu, nu mă omorâţi. *laughs*
Aşa. Şi-mi place la nebunie partea în care căţelul cu urechile mari, că i-am uitat rasa, îşi scote capul pe fereastră şi are şi limba scoasă. :]] 'Gestul' acesta îl face şi căţelul meu. :- "
Nota cred că va fi: 10 . x3

Next: Where not look for freedom.
[Imagine: tumblr_lvu3z0OC361qkx1cbo1_500_large.gif]
The Mad Hatter: Have I gone mad?Alice: I'm afraid so. You're entirely bonkers. But I'll tell you a secret. All the best people are.


#22
Where not look for freedom

Nu ştiu de ce mă tâmpeşte melodia asta. Am mai ascultat-o odată sau de două ori. Şi nu găsesc niciun motiv pentru care să îmi facă plăcere s-o ascult. Eniuei, acum vorbim de videoclip. Banalul videoclipului îl face special şi dă pe-afară de originalitate. Nu ştiu dacă lyrics-urile fac parte din videoclip sau e un fanmade, dar nu sunt puse rău acolo, alungă monotonia. Adică, când te plictiseşti să te uiţi la peisaj, mai tragi cu ochiul la lyrics şi invers. Well, foarte frumos. Nota 9.

Next: Clickie

I fall for this. 24

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#23
Sooo, melodia este dragutza iar video-ul . . . foarte interesant. Pe la inceput prezentatoarea aia e foarte perversa24 Sau tipele imbracate in lenjerie neagra *oh jeez* nebuni de tot cu video-ul asta21 Chiar mi-a placut, este p gustul meu, nonconformist21 9 de la mine^^

Next:
Here is
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#24
4 for the emokids headbanging around. Dacă vroiam să-l văd pe JOKER multiplicat semnalizam. [ deşi şi el săracul şi-ar plânge de mila dacă i-ar vedea ] Hahah, acum am văzut copilul care se crizează pe acolo, probabil stimulat de melodie şi atitudinea aia de bad ass pe care i-o inspiră duzii.
Next: http://www.youtube.com/watch?v=5juc6fmgylw
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#25
Nightwish. And that's all I should say. Într-adevăr e unul din cele mai reuşite videoclipuri ale lor. Nu ştiu, atmosfera creată de instrumentalul melodiilor lor şi videoclipul, te duce cu gândul la un vis. Foarte frumos, îmi place mult ideea videoclipului. Ne-au demonstrat că se poate şi fără Tarja. Deşi îi duc lipsa, nici noua solistă nu e rea. Şi în videoclipul ăsta îl văd mai mult pe tipul care mie mi se pare că seamănă cu Depp, hă.hă *evil smile* . Nota 10, ofc.


Next: Omfg, old...old, old times ._.

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#26
Outlandish . . . 10. Videoclipul este strans legat de versurile melodiei si asta ma induioseaza iar partea cand se opresc ca sa o ajute sa stranga fructele. . . Epics.

Next: Aici
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#27
Moare şi topicul ăsta? Nu moare, e Ang aici să-l salveze. *Pem, Pem , Pem~*


November Rain by G'NR. Am văzut videoclipul, defapt scurtmetrajul ăsta de o grămadă de ori, nici nu ar trebui să mă mai uit la el. Foarte reuşit. Te uiti şi îţi dă sentimentul acela de linişte şi de frumos. Nota 10. Îmi place în special la solo-ul de chitară, peisajul e mirific.

Vermillion Pt. 2 by Slipknot.

I hope you liek it~!

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#28
*cough* îmi pare rău pentru dublu-post, dar moare topicul şi încerc să fac în aşa fel încât să îl observe cineva.
So, vă rog, nu lăsaţi topicul să moară.

Puh-puh-puh-puh-please?! :pls:

Thankiees. x]

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#29
Ok, ok. Videoclipul ala e cam ciudat, pe tipa o ia vantul sau ceva de genul?
Nvm. Pe mine m-a cam plictisit. Imi plac mai mult videoclipurile care spun o poveste, ca un fel de scurt metraje. Asta a fost frumos si probabil ca se potriveste cu melodia (care nu mi-a prea placut) dar nu s-au petrecut prea multe pe acolo. Sigur se putea mai bine. 8,5

Next: http://www.youtube.com/watch?v=yAix3lPi2...ure=relmfu
Tenderest touch leaves the darkest of marks,
And the kindest of kisses break the hardest of hearts
~Florence + The Machine


#30
Se potriveste foarte bine cu titlul melodiei , imi place.. imi aduce aminte de evul mediu sau de ceva vechi, oricum interesant videoclipul si melodia e super, nota 10.

next - http://www.youtube.com/watch?v=WAgK2g_qL38
[Imagine: Untitled-3-6.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Video Music Awards 2010.. Wanna 0 2.048 18-11-2010, 09:14 PM
Ultimul răspuns: Wanna


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)