Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rate the music video

#31
It''s quite sad. Mi'a plăcut ideea videocipului, dar nu.. m'a prins ca să zic aşa. Îmi dă senzaţia că e făcut pe fugă, ideea nu e prea bine conturată, dar totusi e drăguţă. 10 Se potriveşte cu versurile. Îi du un 7.

Click Ştiu că nu e... eh, whatsoever. :- j



#32
Breaking Benjamin - Dear Agony

I'm so in love with these fanmades. So purfectly made. =D
Am văzut filmul şi merită, tbh. Sincer, se potriveşte destul de bine cu melodia. We just learned how to end our lifes if we want to. Just call someone while you're drivin'. 21
Nota 10, ofc.

Next: Click.

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#33
Panic! At The Disco: The Ballad Of Mona Lisa

Melodia asta o stiu de undeva dar numai stiu de unde.. in fine, melodia e draguta, de videoclip ce sa zic, e draguta ideea dar nu ma atrage cu nimic, nu are ceva special, prea multe chestii, ii dau nota 7.

Mesaj pentru Europa ( scuzati calitatea, asta am gasit)
[Imagine: Untitled-3-6.png]

#34
Paraziţii ... primul lucru care-mi trece prin minte când aud de aceştia este adevărul reliefat prin versurile lor .
Videoclipul este simplu , dar este de apreciat că ei au reuşit să transmită mesajul chiar şi printr-un videoclip bazat doar pe prezenţa lor . Hmm , nota 8.5 .

Make It Stop

#35
Videoclip caracteristic trupelor de alternative sau ce gen o fi asta. Versuri despre viata grea a adolescentilor instabili psihici care au gandur de sinucidere. Trupa se agita intr-un anumit loc in timp ce videoclipul urmareste povestilor unora. Nu e nimic spectaculos, interesant, care sa imi placa. Nu e nici complete fail, totusi. 6

Next: Within me
Tenderest touch leaves the darkest of marks,
And the kindest of kisses break the hardest of hearts
~Florence + The Machine


#36
Within me

Reuşit videoclipul, îmi place conceptul lui. Îmi plac mult videoclipurile cu tentă gotică. Totuşi, aici mi se pare grăbit şi nu îmi atrage deloc atenţia, poate doar partea 0:40 - 0:55. În rest nu văd nimic ieşit din comun sau care mi-ar putea capta atenţia. Îi dau nota 8. x3

Next: Sitra Ahra

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#37
Nu stiu ce sa zic imi place si nu imi place. Imi plac scenele din padure sunt foarte bine facute nu prea am gasit un fel de story sau plot in video maybe is just me,singurele parti ca nu imi plac sunt cele care o arata pe tipa in fata camerei i just dont like it. Overall:8


A Little Piece Of Heaven kinda long i know.
[Imagine: BloodThirsts.png]

"A morning impurified dully , is starving. A night to be staind by the merciless dark . The orbit this planet goes into is destined to be a distorted circle , forever. I curse today i am living on , cause it's the same as yesterday. The uncertainty of tomorrow i fear for the moment i realized that it all had been collapsed."

#38
A Little Piece Of Heaven

Haha, long but funny. Îmi place conceptul: If I can't have you the way I want you...I'll have you anyway. 21 Singurul lucru care nu îmi place: nu înţeleg de ce s-au întins la 8 minute şi ceva, sunt unele părţi plictisitoare. Şi poate nu mă aşteptam la happy ending, voiam altceva. Anyhow, 8/10.

Next: Another Way To Die

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#39
Destul de simpatic videoclipul, culorile sunt cele care m-au atras cel mai mult, efectul folosit chiar este simpatic. Videoclipul este bine conceput si are o oarecare legatura cu versurile melodiei si melodia insasi, deci un 10 mare si frumos pentru videoclip, foarte reusit.

Next: ET- KP
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Video Music Awards 2010.. Wanna 0 2.038 18-11-2010, 09:14 PM
Ultimul răspuns: Wanna


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)