Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Caracterizeaza userul de deasupra (2)

Alin, oh you, the Great One, cum sa ratez sansa? 21 Te stiu de pe vremea prime-ului si recunosc ca mi-a luat o vreme sa ma obisnuiesc cu felul tau de a fi si cu troll-ul maxim de peste tot, dar m-am obisnuit intr-un final. Mmm... what can I say, apreciez faptul ca esti o persoana cu o incredere mare in tine, ca esti cu picioarele pe pamant si ai idei clare despre diverse subiecte, desi de cele mai multe ori preferi glumele in defavoarea discutiilor serioase. Probabil ca este si din cauza mediului virtual, care nu te indeamna pe tine sa fii prea serios, ba dimpotriva. Scurta intalnire de la Nijikon de acum cativa ani (nu-mi amintesc exact cati) m-a lasat cu o impresie placuta, ba imi amintesc ca am fost chiar surprinsa ca poti fi de treaba, la cate-mi vazusem pe forum pana atunci hehe. Si gluma cu ID-ul de mess a fost priceless, asa ca kudos for that one.

In ceea ce priveste sarmul tau incomparabil si talentul la agatat... meh, ma amuza mereu cand dau de vreo batalie a ego-urilor pe aici. Pot spune ca nu sunt de acord cu toate parerile tale, in special cu cele legate de relatii - franturi prinse pe chatul de aici - dar macar ti le poti argumenta bine. Plus ca toata fatada asta de bad boy mergand spre afurisit uneori parca atat ramane, fatada, din moment ce au fost ocazii cand mi-ai parut respectuos si rezonabil chiar. So, all in all, a nice joker with occasional manners? Pe acolo pe undeva Smile
[Imagine: 1CGzWYg.png?1]
Thank you, Geesushi! ^-^
"these are the days that must happen to you"



Răspunsuri în acest subiect
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de yulobo - 06-08-2011, 10:02 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Aly - 20-08-2011, 01:43 PM
RE: Caracterizeaza userul de deasupra (2) - de DreamGirl - 30-03-2014, 06:22 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Minciuna despre userul de deasupra Shiva 42 51.198 27-01-2012, 12:14 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Trezeste-te, arunca, hraneste & deseneaza userul de deasupra. Aly 2 2.747 25-01-2012, 04:06 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)