Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Caracterizeaza userul de deasupra (2)

Imi asum eu riscul de a te caracteriza Mimisor, pentru ca teoretic eu te cunosc de ceva vreme si chiar daca "relatia" noastra a trecut prin multe inca mai suntem amici.
Tin minte ca ne-am cunoscut undeva acum 3 ani pe vechiul forum Anisex si pe vremea aia singurul mod in care socializam cu tine era "duelul" de imagini hentai de la topicul cu "Poze anime modificate" si ca niste trolli buni ce eram le postam pe acolo, lasam lumea sa se holbeze la ele si cand vedeam ca intra adminul online le stergeam repede 21 Apoi a mai fost o mini-perioada asa cand te-ai apucat de photoshopat cand am inceput usor, usor sa mai schimb cateva cuvinte si inca de pe atunci erai o narcisista convinsa insa erai ok. Apoi tin minte ca te-am vazut la Otaku in 2010, pe vremea aia inca nu faceai Cosplay nu-mi venea sa cred ca tu esti Mimi cu care vorbisem, adica pareai si erai mult mai firava pe atunci si mai copila decat esti acum. Apoi au urmat iarasi luni la rand fara discutii sau fara sa mai stiu ceva de tine 21 Pana undeva prin vara anului trecut cand am inceput sa vorbesc mai serios cu tine si am observat o schimbare destul de majora in comportamentul tau si care devine tot mai ok cu cat "cresti", adica ai devenit mult mai intelegatoare, mai calma si mult draguta cu cei din jurul tau. Te-am vazut ultima oara, fizic, la Niji anul trecut unde te schimbasei fizic si chiar ai devenit o fata frumoasa si sunt sigur ca o sa devii si mai frumoasa pe masura ce o sa cresti. Oricum, de-a lungul timpului s-au schimbat destule intre noi dar e destul de okey cat de bine ma inteleg acum cu tine.
Asa, gata. xD



Răspunsuri în acest subiect
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de yulobo - 06-08-2011, 10:02 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Aly - 20-08-2011, 01:43 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Cruz - 21-01-2012, 01:28 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Minciuna despre userul de deasupra Shiva 42 51.201 27-01-2012, 12:14 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Trezeste-te, arunca, hraneste & deseneaza userul de deasupra. Aly 2 2.747 25-01-2012, 04:06 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)