Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Caracterizeaza userul de deasupra (2)

Edit : Daiana. [uber] hug
abea am aflat numele tau real. o.o
Imi cer scuze de intarziere, si ca te-am tinut in suspans. Dar, iata. Conversatiile noastre le-am inceput daca nu ma insel acum 1 an, sau jumatate de an, cand ne certam. Apoi eu te uram si cred ca si tu la fel. Apoi prin conversatiile mele cu aly, am inceput sa te cunosc. Si de aici porecla ta "buns". :3 Am inceput noi sa vorbim prin comentariile la profil, intrand in diferite teme. Am si uitat de disputa noastra. Si eram chiar uimita ca NOI putem vorbi. Nu mai stiu daca eu sau tu am inceput conversatia. Am vorbit noi, cu unele intreruperi, pana ti-am cerut id-ul. Pana la id mai am de povestit. Pe parcurs mi-am dat seama ca nu esti o persoana incuiata si rece cum te credeam. Bine, cu cei care te enerveaza, nu poti fi calda si zambitoare. Nu prea poate nimeni. Mi-am schimbat total impresia despre tine, de atunci. Te consider o persoana realista, spui lucrurile pe nume si dai niste sfaturi foarte bune. Ai un tatuaj bestial. o.o . Pot vorbi cam ori ce cu tine, ma asculti si consolezi. M-ai facut sa zambesc in ziua aia cand ti-am povestit despre fostul meu prieten insurat. Deci stii ce este viata si asta imi place enorm. Mai esti si ironica, ceea ce este de apreciat din nou.
Ti-am trimis si de ziua ta, cand ai implinit 20 de ani, o dedicatie.
Ca la 20 de ani
Fara griji si cu bani
Ca la 20 de ani
Fara griji si cu bani
*modificata*
M-a amuzat si m-a surprins ca fratele tau face prajituri. 71 Eu nu stiu. -.-
Cert ca pe mess am aflat lucruri mai multe despre tine. Crede-ma, eu deja de consider o prietena. MA inteleg bine cu tine. Despre treaba de pe zup, am ce zice. Te implici mult, ajuti cureti si sincer, cred ca esti cea mai activa din staff. o.o hug

Poate voi veni si eu intr-o vacanta in Cipru. 10 Ann iti trimite o imbratisare mare, dear. hug *huuuugggs*
EDIT
Am uitat sa vorbesc despre camera ta. E suberba. Ai gust in design. Orange. <3

[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de yulobo - 06-08-2011, 10:02 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Aly - 20-08-2011, 01:43 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Ana - 11-12-2011, 05:08 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Minciuna despre userul de deasupra Shiva 42 51.210 27-01-2012, 12:14 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Trezeste-te, arunca, hraneste & deseneaza userul de deasupra. Aly 2 2.748 25-01-2012, 04:06 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)