Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Caracterizeaza userul de deasupra (2)

Hm, te iau eu Mimisor, dar revin cu un edit. I'm starving T.T
---------------------------------------------------------

Draga Mimi,

Iti scriu aceste randuri in timp ce imi fumez tigara in frig pe terasa, incercand sa-ti satisfac marea curiozitate. I hope you're happy, my butt's freezing.

Glumesc,
Daiana.
----------------

Chiar nici in cazul tau nu-mi aduc aminte cum am ajuns sa vorbim, cumva vreo conferinta de Skype in care era prezent si Alin (?), nu cred, dar merita sa imi testez memoria.

You're a funny and adorable gal, and you're quite chill. Nu-mi aduc aminte sa fi intrat in discutii aprinse prea multe si apreciez asta. Practic, iti vezi de treaba ta si nu de a altora, ceea ce e foarte ok, pentru ca sunt putini oameni care fac asta. Imi place la tine si faptul ca inainte imi mai aratai lucrari din Photoshop si cosplayuri facute si imi cereai o opinie, ma face sa cred ca iti doresti critica indiferent daca e pozitiva sau nu, pentru ca iti apreciam lucrarile obiectiv si tu stiai ca asta voi face. Si intotdeauna cand te-am rugat mi-ai facut un set destul de rapid, fara sa te fatai, care intotdeauna s-a ridicat la asteptarile mele.

Am observat ca desenezi acum multa vreme, nu ma mir ca esti organizatoarea DOTM, doar ca nu ai mai postat nimic nou de multa vreme. Ar trebui sa ma uit pe dA, ca oricum te am la watch, desi sunt sigura ca nu am mai vazut nimic de la tine in ultima perioada 2. Nu erai tu la liceu cu profil de arte, Oo?

Am cam facut curat la Recycle bin in ultima vreme si ti-am observat posturile mai vechi, aveai vreo 2 threaduri la gfx. Nu era rau pentru un incepator. Dar ai mai evoluat de atunci, foarte mult chiar, nu-i asa ca imi mai onorezi o comanda 5? Like old times.

E distractiv sa stau cu tine la caterinca, tin minte ca mai aveam discutii despre X si Y de pe forum, dar intr-un mod ciudat noi nu vorbim prea mult in general.

I knew it T.T. You secretly hate me 2

Tocmai mi-am adus aminte ca te cheama Mihaela, pe prietena mea cea mai buna o cheama Mihaela. Alta tacanita.

*loads of hugs*

[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky



Răspunsuri în acest subiect
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de yulobo - 06-08-2011, 10:02 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Aly - 20-08-2011, 01:43 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Lia - 11-12-2011, 04:39 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Minciuna despre userul de deasupra Shiva 42 51.210 27-01-2012, 12:14 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Trezeste-te, arunca, hraneste & deseneaza userul de deasupra. Aly 2 2.748 25-01-2012, 04:06 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)