Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Caracterizeaza userul de deasupra (2)

#97
*ahem* Noi ne cunoaştem de foarte mult timp ştiai nu-i aşa ? Şi ştiai probabil că am să vin şi să-ţi stric momentul de glorie. Well, ca să fiu sinceră înainte erai puţin enervant asta pentru că doreai uneori totul de-agata fără să lucrezi puţin pentru a ajunge în vârf. Nu ştiu dacă ai momente în care îţi aminteşti despre ce vorbesc. Also, uneori eşti egoist, genul de persoană indiferentă uneori, poţi fi rece şi dur, dar foarte sociabil şi deschis în majoritatea timpului cel puţin cu mine. Îţi place să spui totul la obiect trecând peste detralii valoroase uneori, dar nu te întorci înapoi să le culegi. Laşi lucrurile aşa. Also părţile negative uneori reies, dar eşti schimbat în sensul că te-ai mai maturizat de când erai un puşti de 14 ani şi ai început să percepi totul altfel, dar pe de altă parte te văd mai optimist în ceea ce privesc unele chestii. Eşti un băiat sociabil şi secretos în schimb. Nici până acum nu mi-ai oferit o poză cu tine să văd cum arăţi :]] dar chiar şi aşa simt că am trecut împreună peste anumite faze dramatice ale pre-adolescenţei noastre din câte îmi aduc aminte.
-



Răspunsuri în acest subiect
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de yulobo - 06-08-2011, 10:02 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Aly - 20-08-2011, 01:43 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Flash - 07-12-2011, 03:31 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Minciuna despre userul de deasupra Shiva 42 51.198 27-01-2012, 12:14 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Trezeste-te, arunca, hraneste & deseneaza userul de deasupra. Aly 2 2.747 25-01-2012, 04:06 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)